29.08. Ла Лече среща

  • 498
  • 12
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Да напомня на забравилите  Mr. Green че утре има Ла Лече среща - същият час и място.
Тема - Въвеждане на твърди храни.
Кой ще дойде?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Момичета, обадете се

Само ~Цвети~ досега ми се е обадила... Ако ще сме само ние двете с нея и децата, ще отложим срещата за друг ден по-добре, пък аз ще побягна на море за два дена  Laughing (и повече искам, ама ССК ни чака!)

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Добре тогава, кажете 'Аз няма да идвам' примерно... Mr. Green
Не ме оставяйте да си говоря сама тук...

# 3
  • Мнения: 816
Ми, да - аз няма да мога да дойа Sad

# 4
  • Мнения: 8 450
Бу,и аз няма да мога. Cry
Повече на лични.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Хора! Да отменям ли? Как ще я караме през отпускарския сезон?

# 6
  • Мнения: 3 595
Аз мога да дойда.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
С Ivy и  ~Цвети~  си писахме на лични.
Поради крайно намалелия състав (ех, отпускарски сезон!) срещата се отлага.
За август предварително ще пуснем нова тема, да се види - ако е пак така безлюдно, пак ще отложим...
Като се върна, ще променя графика на срещите освен (да не пропускаме теми), иначе не се сещам как.
Лято, хора няма Grinning

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Ето така е като съм по цял ден по градинките... Изпуснала съм тая тема  Cry
А бях навила десетина мами от градината тююх да му се не види... Rolling Eyes
Нищо, другия  път ще се съберем

# 9
  • Мнения: 481
И ние от обикаляне по градинките не разбрахме че срещата се отменя, нищо разходихме се до центъра Simple Smile

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 115
И ние не сме видяли темата. Нищо разходихме се до ДКЦ-то и после в градинката с другите присъстващи мами.  Simple Smile Дано темата зя захранването не се прескочи, т.к много ни интересува.

# 11
  • Мнения: 1 503
Аааа,моля ,моля..
Нали темата ще остане?Или поне нека другия път започнем по-рано и да изкараме 2те теми наведнъж.Моля вииии.....това ми е въпрос норем едно за идните месеци(т.е. докато станем на 6 искам да знам кое ,как и защо Naughty

# 12
  • Мнения: 3 595
Бу каза, че ще смени датите, за да се запазят темите. Аз също имам въпроси за захранването, но за по-късното захранване.

Малко оф Simple Smile Цвети, Ицко е задминал Елито по кг и скоро и по ръст, а имат 7 месеца разлика  Hug Голям буболек е станал  Hug Нямам търпение да го видя следващия път  Heart Eyes Нас всички ни задминават, ама тя милата явно на мама прилича Joy

Общи условия

Активация на акаунт