Магическа пръчица от къде да купя?

  • 2 808
  • 14
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 127
Мами,
моля ви, помогнете. дъщеря ми е решила, че дядо коледа трябва да й подари магическа пръчица. дори написа и писмо до него. а аз обикалях магазините и никъде не видях. който има идея къде може да продават, моля да сподели, че нали разбирате какво разочарование ще бъде, ако дядо коледа не й донесе.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
А каква и е представата за магическа пръчица?
Защото аз съм виждала едни пръчки със звездички отгоре, боядисани в сребърно и златно. Може би ще свърши работа?
Забравих - виждах ги в магазините "За 1 лев"

# 2
  • София
  • Мнения: 39 744
Цитат на: lalka
А каква и е представата за магическа пръчица?
Защото аз съм виждала едни пръчки със звездички отгоре, боядисани в сребърно и златно. Може би ще свърши работа?
Забравих - виждах ги в магазините "За 1 лев"


и аз съм виждала такива

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 127
честно казано и аз не знам точно каква й е представата. то дете на 4г. може ли да ти каже какво точно иска? номерът е да е нещо светещо, шарено и привличащо вниманието. най-добре, ако има и нещо розово, защото сме маниаци на тема розово. но не се бях сещала за тези магазини, така че мерси. ще отида да проверя дали хваща окото и дали ще може да замажем положението.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Ако не намериш нищо в Сф пиши да ти пратя една от тези дето ги има тук. Но не светят.

# 5
  • виртуално
  • Мнения: 2 860
Ние купихме нещо подобно от Марсел. Представлява сребриста пръчица , завършваща със сребристо цвете. На цветето има шарени точки, които като се натисне едно копче светят.

# 6
Хех! И ние искаме такова. Но аз успях да намеря. Само че се намирам във Варна.
Представлява пластмасова пръчка (но много добре изработена), розово-лилава, завършва със голяма звезда на върха. Като се натисне копче звездата започва да свети и издава звук както в Дисни се появяват вълшебниците - едно такова...магическо появяване. Работи с една батерия нормална. Струва 10лв.
Във Варна го има в магазина за детски играчки на Червения площат - посока Окръжна болница. Ще проверя дали имат магазини и в София.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В магазина към бензиностанция "Темпо" в Младост съм виждала, но беше преди 1м. Вече не помня точно какво представляваше  Embarassed .

# 8
  • Мнения: 1 399
Цитат на: Smile
Хех! И ние искаме такова. Но аз успях да намеря. Само че се намирам във Варна.
Представлява пластмасова пръчка (но много добре изработена), розово-лилава, завършва със голяма звезда на върха. Като се натисне копче звездата започва да свети и издава звук както в Дисни се появяват вълшебниците - едно такова...магическо появяване. Работи с една батерия нормална. Струва 10лв.
Във Варна го има в магазина за детски играчки на Червения площат - посока Окръжна болница. Ще проверя дали имат магазини и в София.
Същото съм купувала, пак във Варна, преди четири години. Просто се чудих как да я опиша тая пръчка. Браво Smile, много точно описание. Иначе магазинът се казва "Рая". Те мисля че са и вносители. Ако тази информация може да ти послужи,mamunka.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 127
Цитат на: Smile
Хех! И ние искаме такова. Но аз успях да намеря. Само че се намирам във Варна.
Представлява пластмасова пръчка (но много добре изработена), розово-лилава, завършва със голяма звезда на върха. Като се натисне копче звездата започва да свети и издава звук както в Дисни се появяват вълшебниците - едно такова...магическо появяване. Работи с една батерия нормална. Струва 10лв.
Във Варна го има в магазина за детски играчки на Червения площат - посока Окръжна болница. Ще проверя дали имат магазини и в София.


много ще съм ти благодарна, ако успееш да провериш дали има магазин и в софия, защото мисля, че точно такова нещо ни трябва.

# 10
# 11
  • Sofia
  • Мнения: 127
мерси все пак. ще търся някакъв друг начин.

# 12
Mamunke, ако не си спасила положението - пиши да отида да я купя тая проклета пръчка и ще ти я пратя по булпост или нещо такова - до Коледа ще успеят да я доставят.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 242
Мамунке, приди няколко дни видях подобни - лъскаво-себърни със звездичка на края на пазар "Иван Вазов" на една сергия за играчки /намира се сравнително в началото, в тази част на пазара, където няма плодове и зеленчуци и е успоредна на трамвайната линия /по-точно там където е обръщачката на трамвай №1 /

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 127
благодаря на всички!
успях да купя пръчицата. дъщеря ми беше адски доволна и щастлива. наистина успяхме да я зарадваме. а на вас весели празници и бъдете здрави и щастливи през новата година!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт