Закачалки и стелажи за детски дрехи?

  • 1 946
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Моля ако някой знае къде мога да намеря фирма във Варна, която предлага закачалки и стелажи за магазин за детски дрехи да ми пише. Може на лични.
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 9 584
Относно стелажите не е ли по-лесно да се поръча обзавеждането на мебелист. Има доста интересни неща, направени в детски магазини.

# 2
  • Мнения: 205
поръчай на някой мебелист/дърводелец/да ти ги направи,ако става въпрос в софия има доста фирми които се занимават с обзавеждане,потърси и във варна

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
В Практикер имаше много сладки детски закачалки, но мисля че бяха скъпи, едно е да си вземеш за вкъщи друго за магазин newsm78

# 4
  • Мнения: 1 081
      Щом ти трябват за магазин понаобиколи складовете на едро или отиди в някой магазин за детски дрешки и питай продавачката, или не толкова директно, направи се на ударена. Успех! и да кажеш къде ще е магазина! Peace

# 5
  • Мнения: 6 039
повечето дрешки идват със закачалки.
иначе самото обзавеждане е най-добре да го направиш по поръчка.

# 6
  • Мнения: 55
Тук в Пловдив има една фирма-" Меб Студио"- много са добри, Правили са ми обзавеждане, но да се разкарваш чак до Плд...
Но наистина обзавеждането най-добре да е по поръчка.Тук има и фирми които могат да ти направят закачалки с твоето лого.

Общи условия

Активация на акаунт