12 дни на лечебна хумана и ака по 4 пъти на ден нормално ли е?

  • 774
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 336
Здравейте,
преди около 2 седмици изкарахме летния вирус с повръщане и разстройство, все още сме на лечебна хумана, като малчо ака по 4 пъти на ден, в началото беше по 6-7, консултирах се с 2-ма лекари и педиатърката, която е по здравна каса иска да постави ваксина , защото било нормално на неговта възраст да ака по 4 пъти на ден (на 5 месеца е детенцето и преди акаше по 1 път) , другата каза, че докато не преминем към нормално хранене не бива да поставяме ваксина  newsm78
Прави ми впечатление, че първите 2 пъти когато ака е твърдичко и последващите пъти се разрежда, някой имал ли е подобен проблем  Whistling и кога започнахте да преминавате към нормално хранене ...

# 1
  • Мнения: 997
 Явно докторите доста са те объркали Rolling Eyes
 Не съм мед. лице, мога само да споделя личен опит. Боби прекара вирусна инфекция със силно разстройство. Стигаше до 10-12 пъти на ден. След известен период - няколко дни, намаляха на 5-6. Не беше течно или кашаво, но не минаваше. Лекарят ни не разрешава ваксина дори при хрема, камо ли след такова боледуване. Давах на детенце диетична храна, сок от морков, и т.н. Както и сокчето на Хип. Трябваха му още няколко дни. Аз лично бих си имала едно наум при всяка промяна в режима на детето - в смисъл, ако обикновенно ходи два пъти на ден, а в момента - пет, шест бих го наблюдавала и бих взела възможните предпазни мерки, може и от храната да е, но когато и лекарите не са на едно мнение...... И не бих се съгласила на ваксина.
 Дано бързо се оправите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт