За сапуните на Рефан

  • 1 631
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
В една друга тема някой от вас ми похвалиха сапунчетата на Рефан,аз вчера си купих едно с мирис на мента за около 2лв. и вечерата приятеля ми се изкъпа и очаквах да ухае много ,но миризмата не беше силна,а мисля че бяхте писали ,че са с много по трайна и силна миризма от душ геловете.Само да уточня ,че сапунчето е в обикновена опаковка от найлон,а имаше други сапуни по скъпи от 3-4лв. и се чудя каква им е разликата,дали за тях не писахте Rolling EyesМеждудругото видях ,че има и душ гелове на рефан,с мирис на море и на водна лилия.
Вие какви сапунчета(с каква миризм ) използвате? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 739
сапуните рефан са хубави, но мнооого бързо свършват. Не ми е направило впечатление да оставят по-дълготраен аромат от останалите. Затова за тяло използвам само и единствено душ-гел или душ-крем, предимно Дав, Ейвън или Буржоа /в момента/. Сапуните много изсушават кожата ми и ги ползвам само за ръце - Нивеа или Дав, но напоследък съм преминала на течен сапун за ръце Палмолийв с мед и мляко.

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Един по-конкретен въпрос и от мен:
има ли мами, доволни от антицелулитния сапун на рефан?
А още малко оф: ит антицелулиятния гел?

# 3
# 4
  • Мнения: 13 512
Един по-конкретен въпрос и от мен:
има ли мами, доволни от антицелулитния сапун на рефан?
А още малко оф: ит антицелулиятния гел?
Аз съм го ползвала- никакъв ефект..като всеки друг сапун си е.

# 5
  • Мнения: 332
Мислех да си взема антицелулитния но като сте недоволни май ще се откажа.

# 6
  • Мнения: 13 512
Даже още имам от онзи с водораслите в къщи...никаква рабоа не върши-даже не  прави кожата  по-различна..по-мека или  по-нежна или по-гладка..абе никакъв ефект

# 7
  • Мнения: 1 063
И аз имам от сапуните на "Рефан", но са ми подарък във формата на сърце и не съм ги пробвала (все още). Купуваме от тези на "Casyopea" - наистина са мн. ароматни и са по дълготрайни от душгела - кожата ухае прекрасно,  но и мн. бързо свършват.

# 8
  • Мнения: 1 080
Аз съм фен на сапуните.
На малкия съм взела един сапун-ягода.Много му се кефи. CrazyПродавачката ми даде към сапуна специален плик, в който да го държа между ползванията, за да не свършва прекалено бързо. Пликчето е промазано отвътре с нещо като парафин .......
Вчера реших да купя и други продукти на фирмата.
Взех един шампоан море (като няма да ходя поне да не забравя приятния му аромат на водорасли  Mr. Green) За тези, които се интересуват ще драсна съдържанието:хидролизиран рибен протеин, екстракт от водорасли, уреа. Шампоанът е за нормална до суха коса.
Купих и един гел за крачка-българска роза, който според мен е много приятен с ненатрапващ се аромат(доста близък до истинския за разлика от продукти на други фирми с аромат-роза). Снощи се мазнах с него- хареса ми, защото попи напълно и кожата наистина се усеща чиста и хидратирана.
Аз като един истински ценител на добре поддържаните краката си взех и антибактериален крем, пак за тях. Още не съм го пробвала, но ще ви кажа какви масла съдържа: от салвия, лавандула, босилек, бор и пелин. Още: екстракт от ружа и див кестен.
Тази вечер ще зарадвам краката си с него!

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
От всичките им сапуни най-много ми харесва този с листенцата от роза в него. Вярно че свършват бързо и кожата ми става много суха

# 10
  • Мнения: 7 186
Аз съм ползвала няколко пъти от черешовия. Харесва ми, само дето много бързо свършва. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 282
Аз редовно купувам на мъжа ми от тези сапуни - много доволен остава. Има един син сапун с бяла рибка по средата - мирише на море. А от антицелулитния не забелязах резултат, само дето се изподрах с онези естествени гъби вътре!
А успокояващият крем за крака с лавандула е просто прекрасен. Аз така се спасих от подутите крака през бременността.

# 12
  • Мнения: 5 317
В момента използвам с аромат на момина сълза,харесва ми.

# 13
  • Мнения: 147
Хубави са тия сапуни, но много бързо свършват  Rage . За антицелулитния, не върши никаква работа, то в крайна сметка какво да се очаква от един сапун  smile3506 А  тая естествена гъба, която според мен е водорасло доста дразни кожата (поне моята)  smile3515

# 14
  • Мнения: 5 317

А още малко оф: ит антицелулиятния гел?
Аз го използвам от скоро и не знам нали ще има ефект от него,но поне кожата ми става гладка и мека.

Общи условия

Активация на акаунт