Възможна ли е ерекция при едногодишно момченце?!

  • 6 989
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145

Синът ми е на година и три месеца.От време на време забелязвам,че пишката му става!Отначало реших,че е свързано с памперса и може да има връзка с моментите, когато е пишкал
или акал повече въпреки,че си му сменям памперса редовно...После една приятелка ми сподели,че това било нормално от съвсем дребна възраст!/тя има момченце на 11г./
При нас това е от 9-10м.Държи си памперса с ръце сгънат на топка ,свива си краката като да му дразни и притиска памперса или някоя възглавница към слабините си!!!
Друга моя близка,която е лекар сподели,че са използвали специален крем за да забелят пишлето на тяхното момченце-внука и/същата възраст като моя син/
Кремът се казва ULTRALAN )-става въпрос ,че мехлема лекува различни видове екземи,дерматити,псориазис и явно според турците ,срастването на кожичката с главичката на пишлето е от подобен сорт проблем.Ще се радвам ,ако съм ти помогнала,макар и с малко информация./цитат от писмото и относно запитването ми за съставките на крема,тъй като листовката е само на турски и няма превод на английски/
Нашата педиатърка не направи нищо за забелване,защото според нея било по-добре това да го свърша аз или уролог!Не разбрах,защо изобщо е необходима тази манипулация при положение,че нямаме нито някаква патология нито някакво замърсяване или възпаление. Лично аз след четене и информиране по въпроса реших да не предприемам нищо!
Но все пак под влияние на на педиатърката реших да пробвам с този крем за който Ви казах/намерих го много трудно/Мазах пишока на мишока точно три седмици и установих,че пишката започна да му става доста често!Това ме притесни и спрях всякакви мазания,само хубаво го измивах,подсушавам го с хавлия след банята и го мажа целия със зехтин.Моята приятелка лекарка ме увери,че кремчето почиствало и действало много добре ама на мен честно казано не ми хареса,че има кортизон в него.Явно предизвиква кръвоснабдяване и така притока на кръв предизвиква изправяне на пишата като забележете,че последния етап кожичката най-отгоре все още не се е отделила и мисля да не я пипам.Казах на педиатърката,а тя ми заяви,че пишката му щяла да остане крива/честно казано по-абсурдно нещо не бях чувала!/След като престанах да го мажа забелязах,че детето се успокои,но от дъж на вятър го засичам,че му става/възможно е да е от топлото?/Вчера вечерта видях леко зачервяване на хоботчето от кожичка за това след къпането гонамазах със този крем.Днес вече зачервяването го нямаше изобщо,явно наистина помага за кожни раздразнения.
Притеснява ме това обаче с със ставането на пишата,дали е нормално!Някой друг ползвал ли е този крем?Стана дълго,но исках подробно да обясня!

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 206
Чела съм нещо по въпроса май  newsm78 Мисля, че е съвсем нормално това. По мои спомени, доста често намирах чурата на сина си в такова еректирало състояние.
Чела съм също така, че има момент на самозадоволяване при малките деца- приятно им е да се докосват по слабините ( също и ако друг го прави). Нещо такова...

# 2
  • Мнения: 816
Напълно възможно е и нормално явление.

# 3
  • Мнения: 13 512
Напълно възможно е и нормално явление.
Възможно е и на 2-3 месеца също.

# 4
  • Varna
  • Мнения: 288
Абсолютно нормално е!И моето момченце е така.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Трябва да ти е притеснено ако НЕ му става на момчето.... Wink

# 6
  • Мнения: 3 447
Възможно и нормално Simple Smile Синът ми си има сутрешна ерекция като всеки нормален мъж Wink И с удоволствие се отдава на мастурбация, търкайки се в столчето за хранене Laughing

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Че тя тая работа от най-ранна възраст се случва.  Mr. Green Мисля да не се притесняваш за такива неща-има си пишка, изпитва удоволствие-личи му, толкоз.  Peace

# 8
  • Мнения: 7 821
Съвсем нормално е да има ерекция, не разбирам какво те притеснява това  Shocked ... и двамата ми сина са получавали, получават и ще получават  Wink ерекция, надявам се.
Нормално е като махнете памперса и сложите гащи и да започне да се пипа!
Може би е хубаво от сега да прочетеш тази статия.

# 9
  • Мнения: 145
Майчета,благодаря Ви за успокоителните думи на неориентирания ми заблуден въпрос!!!
А все пак някой знае ли нещо за този крем-ULTRALAN или трябва да пускам нова тема?

# 10
  • Мнения: 495
още в утробата на майката на момчетата "им става" - това съм го чела в публикации
на сина ми постоянно му е така, ама не защото има "нечисти помисли", а защото съответната част от тялото му реагира на допир при смяна на памперса например или при къпане и подсушаване

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Не бих използвала кортизонов препарат върху детето си профилактично при никакви положения Naughty

Общи условия

Активация на акаунт