Кръстоската на бяла и черна техника

  • 1 450
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Научно-техническата революция продължава да ме удивлява  Grinning

Снощи останах запленена, като видят този красавец, цвят сив металик с 15" LCD TV  Grinning



Та, ако се чудите, къде да си сложите ТВ в кухнята, срещу $3500, ще ви отпадне това притеснение  Laughing

Oчаквам с нетърпение и други комбинации - пералня с вибромасажор напр.  Grinning

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И ние като си търсихме хладилник в Техномаркет  newsm78, имаше такива изгъзици........това е за хора, които се хранят с телевизия........

# 2
  • Мнения: 515
В къщи не бих сложила в комбинация тези двете, но виж ако работех - нямаше да е излишно в офиса да има такова чудо, но хайде нека са поне 19", за да може да хвърлям по едно око от бюрото.

# 3
# 4
  • Мнения: 7 837
На мен би ми свършил идеална работа, без да се налага да усилвам ТВ, за да слушам новините, дори и през малкото време, когато домакинствам.
Изгъзица или не, сериалите трябва да се гледат редовно  Laughing

# 5
  • Мнения: 515
..

Oчаквам с нетърпение и други комбинации - пералня с вибромасажор напр.  Grinning

 Joy  Joy

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Скоро по новините даваха почти същия хладилник на който се монтира буренце с бира  и на мястото за леда от външната страна на вратата си наливаш бира.

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
.
Изгъзица или не, сериалите трябва да се гледат редовно  Laughing


Абсолютно
 Wink

# 8
  • Мнения: 7 837
Скоро по новините даваха почти същия хладилник на който се монтира буренце с бира  и на мястото за леда от външната страна на вратата си наливаш бира.

Ей, това е супер  Grinning
Хвала на таквиз технически умове  Grinning

# 9
  • Мнения: 260
Пералня с вибромасажор не съм виждал още, но компютър с вградена кафемашина съм виждал.   smile3501

# 10
  • Мнения: 1 533
Скоро по новините даваха почти същия хладилник на който се монтира буренце с бира  и на мястото за леда от външната страна на вратата си наливаш бира.

Ей, това е супер  Grinning
Хвала на таквиз технически умове  Grinning

Искам до чучура с бирата да приспособят улей, който да ми Фърля тънко нарязан горнооряховски суджук (обелен)!...След 5-6 страници идеалният хладилник сигурно ще придобие размерите на гарсониера Crazy

# 11
  • Мнения: 3 405
Не е достатъчно универсален, трябва му перална, миялна, климатик и други екстри Wink

# 12
  • Мнения: 3 098
Пералня с вибромасажор не съм виждал още, но компютър с вградена кафемашина съм виждал.   smile3501
Eто това е много добро решение. Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 1 634
Предпочитам вграден автомат за сладолед, вградена кафемашина(от типа на тези на нестле) и може чучурче за айс кола(имам предвид кола със сладолед) Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4 806
бих се навила на тази комбинация, но ми е късно ... уви

Общи условия

Активация на акаунт