докога използвахте плота за повиване?

  • 1 580
  • 47
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 495
Питам,защото моят се скъса на едно място и се чуда дали има смисъл да купувам нов или да карам с този?Моят син е на 9 месеца. Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 790
Още го използвам. Много ми е удобно, особено като е свършила големия бизнес в памперса.

# 2
  • Мнения: 432
Аз не съм ползвала.Но май няма смисъл да купуваш.Те вече много се въртят при смяна на памперсите.Пък и скоро може да минете на памперс-гащи.

# 3
  • Мнения: 7 186
Аз вече не го ползвам.

# 4
  • Мнения: 601
До края на 10-ия месец. После вече много се въртеше и го махнах.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 768
До към 6 месец, след това вече много се въртеше и ме беше страх , че ще се изтупа от високото...не копувай нов.

# 6
  • софия
  • Мнения: 495
Благодаря за отговорите,момичета  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 956
И нашият се скъса,но не мисля да купуваме нов.Ще караме с този до дупка:)
А тези,които не ползвате плот-как сменяте памперсите? newsm78 На леглото?

# 8
  • Мнения: 1 800
И моя се скъса в единия ъгъл, но още го ползвам, удобен ми е, но нямам намерение да купувам нов, защото е скъсан. Ще го ползвам още малко и ще го хвърля.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 768
В интерес на исктината и моя се спраска,около 3 см от единия край, но го пазя за новото бебе. Мисля да го заляпя с канколит.
Ами да, на спалнята,или на дивана го сменям сега.

# 10
  • Мнения: 3 447
Все още го ползвам, но моят всъщност е шкаф. Интересното е, че когато го сложа на леглото, се върти навсякъде, а горе не смее - страх го е явно Laughing Но плота го ползвам само ако се е наакал, иначе го преобувам прав и в движение Grinning

# 11
  • Мнения: 237
Използвах го докато Алекс стана на 1,2м.После ме достраша,че ще се спраска.Ама е много удобен Peace

# 12
  • Varna
  • Мнения: 288
Много ми беше удобен и го изпозлвах докато сина ми стана на около година и седем,осем месеца.Доооооооста е амортизиран горкия,но мисля да си купя детска мушама някаква и да си го облепя отново за новото бебе.Ще видим дали ще се получи,но не виждам причина да не стане.

# 13
  • Мнения: X
До 4ия - 5ия месец.

# 14
  • Мнения: 2 000
До 11 месец. Тогава се скъса, хвърлихме го и не сме купували нов.

Общи условия

Активация на акаунт