Още един постинг за сбогуване

  • 451
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 99
И ние напускаме редиците, момичета. С Ани се кърмихме успешно почти година и два месеца, изключително благодарение на този форум.
Аз съм оня случай с постинора - предписали ми го бяха за предотвратяване на евентуален мастит и после се наложи да си възстановявам лактацията от нулата (някой може би си спомня) - беше кошмар, но пък си струваше всяко усилие... Искам да благодаря още веднъж на всички, които тогава ми помогнаха и на целия форум, защото ми беше ценен източник на инфо през цялото време и дори любимо място за "отдих"   bouquet
Отбивах я много постепенно, бавно свиквах с мисълта, но вчера след ПОСЛЕДНОТО ни кърмене порядъчно си поплаках. И сега ми е кофти - определено ще ми липсват нашите си моменти на уединение... сякаш прочетох последната страница и затворих книгата - тъжно някак... Споделям всичко това тук, защото се чувствам като в дом на приятели - разбрана.
Желая на всички безкрайно много хубави моменти и дълго и безоблачно кърмене Wink
И между другото - оказа се, че кърменето наистина е начин на живот - беше ми странно като си налях ритуалното питие след финала Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 3 960
Браво, Снежи! Ама айде сменяйте я тази лентичка, големи сте! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 99
Готово, Мира - актуални сме Wink

# 3
  • Мнения: 6 243
Браво! Добра работаси свършила. Питието е напълно заслужено. Наздраве!

# 4
  • Мнения: 3 331
 newsm10

Не бъди тъжна, рано или късно и този момент щеше да дойде, а ти си се справила много добре!
Поздравления от мен!

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Сигурно ти е тъжно Sad Но... така растат децата Grinning Поставила си чудесна основа, а връзката между вас не се губи, само се трансформира - и ви чакат още много радости занапред Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 99
Много ви благодаря за хубавите думи!
Със сигурност ще продължа да ви навестявам и попрочитам - навикът бил втора природа Wink
Весело лято от мен!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт