"Сали"-къде мога да намеря цялата гама на тези дрешки?

  • 5 143
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 404
Много съм доволна от дрехите на "Сали".Някой да знае дали имат фирмен магазин в София или магазин,който предлага цялата гама от артикули?

# 1
  • Мнения: 8 505
В Банишора,но май не продават на дребно.Или пък работеха само с фирми...имаше мотка някаква.

# 2
  • София
  • Мнения: 293
Работят само с фирми.

# 3
  • софия
  • Мнения: 432
В Банишора,но май не продават на дребно.Или пък работеха само с фирми...имаше мотка някаква.
а къде там

# 4
  • Мнения: 9 666
http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?page=firm&id=6416&branch=750

Това успях да намеря. Можеш да попиташ дали имат обект в София.

# 5
  • Мнения: 308
складът се намира на ул.Охрид но в него се купува само на едро т.е. 5бр. боди от един р-р и т.н всичко по 5бр. друтият проблем е че рабитят само с фирми регистрирани при тях.

# 6
  • Мнения: 3 457
да ,аз се опитах да се регистрирам преди половин година-дори и отговор не получих.Бясна съм-за какви се мислят-някаква си БГфирма ,която всичко взима от Турция,я по-добре да си знам Турция и да не се занимавам с някакви....,които не си знаят интересите #Cussing out

# 7
  • Мнения: 190
да ,аз се опитах да се регистрирам преди половин година-дори и отговор не получих.Бясна съм-за какви се мислят-някаква си БГфирма ,която всичко взима от Турция,я по-добре да си знам Турция и да не се занимавам с някакви....,които не си знаят интересите #Cussing out

Не съм съгласна. Сали се работи в българия, плюс това работят качественно. Трикото им е хубаво. Познавам цялата им гама. Да продават само на едро, но са добри търговци. По магазините има достатъчно тяхна стока, е не е на същите цени, но я има.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
В склада на ул." ИЛьо войвода" /Хаджи Димитър/ има техни стоки.

# 9
  • Мнения: 3 457
А КАКВО ДА КАЖА катто купих няколко бодита ,които не можеш да разбереш какъв размер са-уж за бебе новородено-ами те широки а около врата да не говореим ,като за моя врат.Когато му станаха за ширина то вече му бяха омаляли ръкавите и неможех да ги закопчавам-затова моите бодита са турските Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 250
Наистина са им много качествени нещата-провери на Пътеките в Младост-там има доста магазинчета и в тях зареждат на Сали. Flutter
Политиката на склада наистина е такава-продават само на фирми, но това си е тяхно право, нали затова са магазините!!!
Сетих се, че и в Щъркел има техни неща и на хубави цени, а и в едно малко магазинче срещу Тина Киркова поне преди две години зареждаха основно от Сали-там съм раждала!!!!
Приятно пазаруване!!!! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт