Моля ви, помогнете ми...

  • 2 332
  • 30
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 1 351
Момичета, не издържах вече и направих моя тема...
    Много съм се отчаяла, още цял месец трябва да стоя в Париж а искам да се прибера за да си направя изследванията    Cry, знам, че много от вас ще ме упрекнат, че съм дошла тука а се чувствам така. Не мога да забравя това, че след операцията ми може и да не мога да забременея   newsm45 . След самата операция бях много зле психически, оправих се горе - долу след около година от нея, ( поне така си мислих ) но сега като знам, че може пак да имам някакъв проблем и онова чувство се връща отново- много съм избухлива, плача непрекъснато просто ей така, карам се с всички около себе си, избухвам без причина. Много се притеснявам а искам да си направя изследванията за да разбера дали изобщо си е заслужавало да изнервям хората около себе си

 Моля ви помогнете ми, имам нужда от вас  smile3518

# 1
  • Мнения: 1 701
Момиче, ти ми скъса сърцето с това, което прочетох. Не разбрах точно  притеснението ти, но усетих колко ти е тежко. Не знам с какво бих могла да ти помогна и да ти бъда полезна освен с това, с което ти ми помагаш. Ще мисля за теб като за близка приятелка и ще се надявам всичко при теб да е наред. smile3525

# 2
  • Мнения: 4 806
Мегита, хайде сега - какви сълзи, какви нерви ... намираш се на прекрасно място, лято е, млада си, имаш надежди за нещата, които те очакват. Един месец ще мине, като перце при повей. Изобщо не се ядосвай. Няма за какво. Още повече, че това е само вероятност, а не диагноза.
Горе главата, с нищо няма да си си полезна, ако се тръшкаш така. Само после ще съжаляваш за пропуснатия месец на хубаво място. Топла прегръдка и най-добри пожелания.

# 3
  • Мнения: 219
Ей , не се отчайвай !! Винаги има за какво да се  живее!!! мисли позитивно много помага. Никога не се знае какво ново и хубаво нещо те очаква!!
Стискам палци всичко при теб да се оправи!! newsm51 newsm10 newsm10

# 4
  • Мнения: 529
Мегита, първо се успокой, престани да четеш из форума и по-точно в проблемното, защото това само те стресира. На този етап ти нямаш установен проблем, доколкото разбрах, си преживяла операция на яйчника заради киста, но има много момичета на които се е случвало, и са забременявали без проблем. Дай боже и при теб така да стане. Но не си приписвай проблеми и диагнози, за които четеш из форумите, защото само се тормозиш.
 NaughtyЕто ти да си четеш плана за забременяване, както и други полезни съвети
Радвай се на мъжа си както са ти казали другите момичета, намери си занимание за да не мислиш за глупости.... Stop
Всичко ще се нареди, ако го даваш по-спокойно.  Grinning

# 5
  • UK
  • Мнения: 1 351
Благодаря ви момичета за подкрепата, наистина много ми помагате и съм доста по спокойна.
 Надявам се да се съвзема и като се прибера да направя необходимото а дай боже да не се и налага ако сме направили нещо хубаво тука
 Прегръщам ви силно и ви благодаря отново  Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 701
Аз пък така си мечтая за Париж! Simple Smile
За мен Айфеловата кула е като някаква мечта неосъществима. Не знам защо, но си мисля за този град като за нещо неземно, нещо, което не е от моя свят, нещо като сън, като приказка! Simple Smile
Не знам защо, но ако някога попадна там дори за миг сигурно дъх няма да мога да си поема от вълнение и ще плача от щастие. Наслади се на мечтата ми Мегита! Simple Smile Моля те от сърце! Simple Smile

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Я горе главата!
Успокой се и мисли позитивно- така времето ще мине бързо, колко е един месец  Wink С положителна нагласа към проблемите, ги решаваш наполовина!  Hug

# 8
  • Мнения: 7 716
Хич не ме вълнува Айфеловата кула, искам бебе!
Megita, целувки и прегръдки!

# 9
  • Мнения: 3 376
Мегита, знам как се чувстваш, и аз съм била в твоето положение! Hug Но вярвам, че и на нашата улица ще изгрее слънце. Според мен ще се почувстваш по-добре ако веднага щом се върнеш в българия се насочиш към специалист по стерилитет, за да провери има ли или не последствия след операцията. Аз чаках доста дълго време преди на го направя и сега разбирам, че е било грешка. 2 години се лутах по обикновени гинеколози, които ме уверяваха, че въпреки тежката операция няма нужда от по-ранни изследвания. Не мисля, че истински специалист по стерилитет би казал подобно нещо. Риск от последствия наистина има (дай Боже при теб да няма) и е добре да знаеш реалното си състояние от рано, вместо да се тормозиш дълго време. Веднъж като усетиш нещата в свои ръце, ще се почувстваш по-добре, ще видиш  Hug

# 10
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте момичета наистина ви благодаря за вниманието и съчувствието което показване към мен,
wish мила ако влезеш в профила ми ще видиш, че съм сложила сайт със снимки от Париж обещавам ти да направя още много и следващите ще са утре специално за теб  Hug
 Lali определено знаеш как се чувствам и ти благодаря.   bouquet
 Гризката и аз така смятам, че е най- добре от рано да разбера ако имам проблем за да можем да се опитаме да го разрешим
 Момичета още нещо ново покрай мен, тази вечер зълва ми ( тя е лекар тук в Париж ) най- сетне успя да ми види ехо-графите и най- вече последния, оказа се, че съм с обърната матка, знам, че има много изписано по въпроса но ако може накратко да ме посъветвате  Embarassed  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 120
Цитат
Хич не ме вълнува Айфеловата кула, искам бебе!

И аз съм на такова мнение. Но Мегита щом си в Париж-радвай му се.
Прекрасен град е, на мечтите, музиката, поезията, която можеш да намериш в малките закътани улички из парижките кафенета.

Виждаш ли нещата около теб се изясняват, а с обърната матка се забременява, но в друга поза, момиче. Wink Hug

# 12
  • Мнения: 65
Мегита. Обичам го този град. Преди 2 години точно по това време се срещнахме с мъжа ми в Париж. Той идваше от Ирландия, аз от България. Бяхме 3 дни и после се върнахме в България. Аз имам 2 спонтанни аборта и бях разделена 2 години и 3 месеца от мъжа ми. Сега съм бременна и ми се ходи някъде в отпуска, но не смея. Погледни го така - 1 месец е малко. Поне си изживей пълноценно престоя. И пий едно кафе на Шанс Елизе от наше име.

# 13
  • Мнения: 218
Мегита, кураж мила! Недей така, остави назад тези черни мисли дето са те налегнали! А аааааааааааааааааааааааааааааа и докато си в Париж,искам да ти създам малко работа приятна разбира се. Искам да отидеш на Айфеловата кула, от едната страна има асансьор специално за ресторант Жул Верн, та искам да провериш дали евентуално нямат маса за двама за 1 октомври , разбира се за 2 души и по възможност до прозорците. Имаме годишнина от сватбата и искам да изненадам моя. Прегръщам те силно!

# 14
  • Мнения: 166
Миличко не се притеснявай, не си внушавай лоши неща. Дигни гордо глава и се радвай на живота. Почини си докато си там. А като се върнеш отиди на лекар. Дано всичко бъде наред newsm10 . Ние сме с теб   love001 . Една топла прегръдка  Hug И не губи надежда

Общи условия

Активация на акаунт