Апетитката на мама с чорбаджийски чушки

  • 25 108
  • 8
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 431
Сърдечно ти благодаря за рецептата  Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 262
Аз също благодаря, този уикенд с майка ми си говорихме за такава апетитка с чорбаджиийски чушки и съответно за рецепта  Simple Smile Даваш я точно новреме, поне за мен. Благодаря Hug

# 3
  • Мнения: 9 107
ето я и въпросната апетитка - нещо чорбаджийските чушки са дошли големки, ама  Hug

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз направих вкусотията, но с домашни леко люти големи чушки (не им знам сорта). Единствената ми забележка е за оцета- по-добре да не се слага. Едната доза направих със, другата без- определено втората е по-вкусна.

# 5
  • Мнения: 262
И ние ги направихме вече, на село миналата седмица, просто станаха страхотни, всички комшийки си взеха рецептата  Simple Smile   bouquet

# 6
  • Мнения: 9 107
И аз направих вкусотията, но с домашни леко люти големи чушки (не им знам сорта)

 Laughing Laughing Laughing тези чушки от сутринта ги нищя по форумите -  принципно трябва да е лютива - от името си идва, ама аз заради девойчето си (хич не може да яде люто) не слагам ония люти до болка чушки, а едни чорбаджийски, които са леко люти - те всъщност са толкова опрашени, че са пародия на чорбаджийски - хем по-едри от тях, хем люти. Ама какво да ги правиш мамини - щом ми гледат, аз не придирям, просто прибирам - все пак трудят се хората да  го произведат   bouquet

# 7
  • Мнения: 431
Е крайно време е да се похваля. Направих апетитката  и деиствително стана много хубава Peace
Още веднъж благодаря зе рецептата   bouquet

# 8
  • Мнения: 9 107
моля, радвам се, че и на вас ви харесв Hugа

Общи условия

Активация на акаунт