Цени за раждане в Шейново?

  • 2 018
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
Може би много сте говорили по темата, но никъде не открих конкретни пресни цифри.Моля ви ако някой скоро е раждал в Шейново и ако си е плащал нека сподели за какви цифри иде реч?
Предстои ми да раждам там септември и сега ходя в ЖК, но за конкретни суми при раждане не е ставало дума, а ми се иска предварително да съм подготвена психически.Лекарят, на който съм се спряла е д-р Димитров от ЖК.Предварително благодаря на всички мами, които ми помогнат да се ориентирам в реалността.

# 1
# 2
  • Мнения: 81
Благодаря за бързата реакция, прочетох го, но не ми е достатъчно иска ми се да науча по конкретни цени, особена на д-р Димитров.

# 3
  • Мнения: 176
Привет,
Не разбирам защо ако наистина си направила избора си все още не си обсъждала темата със самият д-р Димитров  newsm78
Моля не ме разбирай погрешно. Не се заяждам с това си питане, според мен така ще получиш най-актуална информация от "извора"  Simple Smile Simple Smile

# 4
  • Мнения: 81
Не искам да остана неприятно изненадана от сумата, може да не ме удовлетворява, а говоря ли съм него или с някой друг от лекарите няма връщане.Надявам се разбираш какво имам предвид,затова ако знам приблизително сумата +/-100 лева, ще преценя да ли отивам на вариант плащам си или каквото късмета ми донесе.

# 5
  • София
  • Мнения: 272
Az minah s kakvoto kusmeta mi donese i ostanah strahotno dovolna.Vzeh si  VIP zala za rajdane,za da moje i mujut mi da prisustva - 150lv. i upoika - 150lv. Vsi4ki biaha mnogo vnimatelni i mili, ot predrodilno sum o4arovana.Leko rajdane i uspeh!

# 6
  • Germany
  • Мнения: 7 923
Преди 2 години платих 500лв за нормално раждане. Уговорката беше за 600, ако се наложи секцио. Година след това моя приятелка палти със 100лв. отгоре, но на друг лекар. Най-добре си питай лекаря, защото при всички е различно.

# 7
  • Мнения: 40
В 23 кабинет е касата там има ценоразпис.Избор на екип струва 100лева

Общи условия

Активация на акаунт