Сенки под очите

  • 776
  • 12
  •   1
Отговори
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте, момичета! Имам един малко лаишки въпрос, но какво да се прави...
От години нося очила. Винаги съм се гримирала, но никога не съм забелязвала, че имам торбички под очите. Не е точно торбички, а по-скоро прилича на хлътване  Rolling Eyes Сега си слагам лещи и следователно тези сенки или хлътвания се виждат  ooooh! Въпросът ми е с какво да ги скрия. До сега фон дьо тен не съм слагала и не знам дали е подходящ вариант за лятото и най-вече за жегите.
Моля ви, дайте съвет какво да направя, за да не изглеждам като недоспала  Close

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 20:29 от майчето

# 1
  • Мнения: 27
Ами да с фон дьо тен.Той ще ти свърши идеална работа. Аз ползвам на Буржоа.Понеже съм с чуствителна кожа има такъв антиалергичен,който много добре попива в кожата и не пречи да се ползва през лятото.Ако искаш попитай пак в козметиките и пробвай. newsm10

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Мерси, още сега ще пробвам   bouquet

# 3
  • Мнения: 7 186
Коректор и фон дьо тен. Няма проблем да си слагаш и в жегите.

# 4
  • Мнения: 5 313
Коректора за сенки около очите ще ти помогне.В момента използвам на Орифлейм,не е лош.

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
А този коректор, доколкото разбрах, се нанася само под очите. Дали ще личи че съм си сложила newsm78

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 732
А този коректор, доколкото разбрах, се нанася само под очите. Дали ще личи че съм си сложила newsm78


Зависи какъв нюанс ще нанесеш и как ще си го сложиш. Добре е да прилагаш комплексни грижи, като ползваш и кремче за околоочен контур. Ако не са много тъмни сенките прескочи коректора и действай само с ФДТ.

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
има и специален крем на Лореал за корекция на тъмни кръгове и торбички под очите,но не знам до колко е ефикасен. аз лично ползвам обикновен коректор на Ейвън, с 1 нюанс по светъл от кожата на лицето

# 8
  • Мнения: 6 607
Коректор един тон по-светъл от ФДТ.В момента ползвам Макс Фактор ,но съм доволна и от Ейвън. Peace

# 9
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
А този коректор, доколкото разбрах, се нанася само под очите. Дали ще личи че съм си сложила newsm78


Зависи какъв нюанс ще нанесеш и как ще си го сложиш. Добре е да прилагаш комплексни грижи, като ползваш и кремче за околоочен контур. Ако не са много тъмни сенките прескочи коректора и действай само с ФДТ.

Не, нямам тъмни сенки под очите. По-скоро е като хлътване. Благодаря за съветите   bouquet

# 10
  • Мнения: 3 457
ох и аз си ги имам ама....какво да се прави Embarassed

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз също нося очилца и като ги смених с лещи, за няколко месеца хлътваниията се загладиха. Сега пак съм с очилца и да ти кажа не съм се заглеждала дали пак съм се "вдлъбнала".
Така че наистина като начало с фон дьо тен Simple Smile

# 12
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз също нося очилца и като ги смених с лещи, за няколко месеца хлътваниията се загладиха. Сега пак съм с очилца и да ти кажа не съм се заглеждала дали пак съм се "вдлъбнала".
Така че наистина като начало с фон дьо тен Simple Smile

Даваш ми надежда. Дано да се позагладят, че леко приличам на зомби  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт