да ви се похваля :)

  • 2 189
  • 41
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Да ви се похваля и аз Simple Smile
 ве4е си имам 10 броя клю4ове , едно дистанционно  и.... в добавка към "комплекта"  -  Хапартамент  Wink
нещата станаха толкова бързо 4е още не мога да се усетя и съм в жив ужас как ще го обзавеждам - няма си нищо разбира се  . с мъжо решихме да не вземаме кредит  за мебели и малко по малко да по4нем . единия месец това .. другия онова Simple Smile да видим до къде ще я докараме Simple Smile
 какво мислите е най- важното в един апартамент - та ние досега все на квартири бяхме и нямаме никакво имущество . цялото ни имущество  е ГЕри и "нейната  покъщнина " и разбира се " компа" със съпорта му Simple Smile . та казвайте за оцеляване какво ми трябва .. на първо време .
 мислим да купим хладилник , пералня  и легло . даже пе4ка не мога да си купя защото  първо трябва да се установя на някаква кухня  а все още не съм обикаляла и разглеждала .. и ще останем с микровълновата  .....  така де Simple Smile
 ..ама го купихме ...  Mr. Green

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 01:34 от ХулигАнче

# 1
  • Мнения: 676
Честито ново Хапартамент4е със здраве да си го ползвате.

Ние сме на вашия хал....но с тази разлика, 4е има в кухнята хладилник и пе4ка...е стари4ки, но за първо време ще ни вършат работа, затова най-наложащо ни беше пералнята и така и направихме.

# 2
  • Мнения: 636
Ха 4естито!!! Много радостни и щастливи мигове в новото жилище!

Не се притеснявай, вси4ко ще се нареди, накупи, само любов да има  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 7 837
Браво на вас  Grinning Стъпка по стъпка ще го обзаведете  Simple Smile

За мен кафеварката е вещ от първа необходимост  Laughing

# 4
  • Мнения: 7 430
Честито Хулиганке Hug

С радост, щастие, любов и детски смях да го изпълните Peace

Късмет ви пожелавам Wink

# 5
  • Мнения: 1 465
Браво!! честито!!! Имате най-важното - апартамента!!! Grinning
маса ще ви трябва, легло, може и матрак на първо време директно на земята.  Гардероб, столове...
Е, малко по малко ще се запълни Wink
ХЛАДИЛНИК!!!

# 6
  • Мнения: 2 959
Хулиганче, честито и от мен! Вие си имате най- важното: детето и любовта,  хладилника, леглото, пералнята са Ти на дневен ред, така че за начало сте готови. Най- накрая се разбра защо толкова много се губиш и работиш, а То дом си купувате. Много щастие в него Ви желая! Целувки за Герито! Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 3 323
Да сте честити в новия си дом ! Напълнете го със спомени - от хубави по - хубави!
Така съм запомнила нашата първа кола - едно кадетче! Изтърбушено и едва живо но най хубавото на света щото си беше НАШЕ!
Успех!

# 8
  • Мнения: 1 110
Честито ново Хапартамент4е, Хулиган4е!!! Със здраве и любов да си го ползвате Hug

Наи-необходимо - пералня, хладилник, легло, мивка, баня, тоалетна..

# 9
  • Мнения: 6 390
Честито ново Хапартаментче, Хулиганче!!!  Hug
Със здраве да си го ползвате, и много весели мигове да изживеете там  Hug

# 10
  • Мнения: 7 605
4естито, Хулиган4е, да сте все много Щастливи в новото жилиЩе  Hug 

Виж в ИКЕА да ли няма раzпродажба в момента  Peace

# 11
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естит ви нов апартамент и да си живеете там живи, здрави и щастливи!  Hug

# 12
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Честито и от мен!
с много любов да си живеете в него!
Гери много е пораснала, да ти е жива и здрава!
моя син още си спи с подаръка от вас  Heart Eyes Hug

# 13
  • Мнения: 2 427
Честито ви жилище,с пожелания за дълго и щастливо семейно съжителство във вашето ново гнезденце!!! Peace  
И аз мисля че леглото е едно от най важните неща,определено!Хладилника и печаката също...хайде да не е цяла печка,ама поне котлон за мен си е от жизнена необходимост.А фурната аз бих я заместила със скара.Ненавиждам микровълновите фурни.Аз дори спрях да притоплям в нашата.Не само че не ми е вкусно а нещата след това имат странен привкус Thinking.

# 14
  • Мнения: 1 194
честит ви нов дом! Бъдете много щастливи в него! Hug

Общи условия

Активация на акаунт