Водоустойчива козметика

  • 1 074
  • 22
  •   1
Отговори
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Моля ви, препоръчайте ми водоустойчива козметика. Интересува ме само спирала и сенки, но не знам на коя марка са най-устойчиви и наистина качествени.

# 1
  • Мнения: 5 313
Имала съм водоустойчиви сенки на Ейвън и спирала на Орифлейм.Не бяха лоши,но не съм почитателка на водоустойчивата козметика и така и не ги използвах докрай.

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
GEISHA   bouquet
Някой ползвал ли е такава козметика на практика...има предвид на море?

# 3
  • Мнения: 164
Ползвам водоустойчивата спирала на Лореал Double Extension и съм много доволна. Peace
Сенки не ползвам и не знам нищо за тях. Embarassed

# 4
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Каква е цената на тази спирала?

# 5
  • Мнения: 13 512
Моля ви, препоръчайте ми водоустойчива козметика. Интересува ме само спирала и сенки, но не знам на коя марка са най-устойчиви и наистина качествени.
Водоустойчива не значи,че можеш да се къпеш с нея.Няма такава спирала, която да издържа на киснене  във вода,плуване. Има такива, които по-малко се размазват. Аз ползвам само водоустойчиви откакто се помня.Е, не се размазват при изпотяване и влага лятото- това им е предимството

# 6
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Монда, устройват ме такива, които не се размазват при изпотяване. За водата е ясно, че няма да издържи  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 986
 Ами всички марки предлагат водоустойчиви продукти-лично за ползвам спирала на Макс фактор и съм много доволна PeaceОтносно сенките-ползвам на Арт Деко-досега те са единствените,които не са се разтичали и изглеждат така,сякаш са поставени току-що,независимо,че е минал цял ден WinkПрепоръчвам ги горещо Peace

# 8
  • Мнения: 164
Спиралата Лореал Double Extension е около 22-24 лв в различните магазини.

# 9
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Ами всички марки предлагат водоустойчиви продукти-лично за ползвам спирала на Макс фактор и съм много доволна PeaceОтносно сенките-ползвам на Арт Деко-досега те са единствените,които не са се разтичали и изглеждат така,сякаш са поставени току-що,независимо,че е минал цял ден WinkПрепоръчвам ги горещо Peace

Хм, не съм чувала тази марка  Embarassed Дано да успея да си намеря  Praynig

# 10
  • Мнения: 7 186
АртДеко има в Бонжура.

# 11
  • Мнения: 13 512
Досега във Варна никога не е имало Арт Деко в Бонжура. Сигурна ли си?

# 12
  • Мнения: 7 186
Досега във Варна никога не е имало Арт Деко в Бонжура. Сигурна ли си?

В Пловдив има, купувала съм си сенки АртДеко от там.

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
Май ми е тръгнало да пиша в твои темички  Heart Eyes Каквато марка да си вземеш, гледай освен водоустойчивостта да са и също за чуствителни очи... От личен опит ти го казвам, че като се размаже спиралата или сенките, лещата така започва да ти дращи окото, че ще искаш цялото око да си извадиш...
Аз си вземах на Орифлейм преди време - водоустойчива, за чуствителни очи /или нещо подобно пишеше/ и подхранваща - 3 в 1 - усещане за лекота Simple Smile
Пази се Simple Smile

П.П. Обожавам червилата на Арт Деко - устните ми приличат на бонбони с тях и цял ден си правя устните на кокоше дупе и съм все тъй чаровца Simple Smile

# 14
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
crossamaia, благодаря на теб и всички останали за отзивчивостта   bouquet
Наистина е много важно да не ми се размаже и да не ми влезе под лещите... Остава да намеря дистрибутор на Орифлейм тук, а за червилата на Арт Деко-ще потърся в Бонжур в Габрово. Не знам дали в Търново има Бонжур  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт