Какъв подарък бихте отказали?

  • 3 472
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Никога не ми се е случвало да отказвам подарък. Може би на Вас Ви се е случвало?

# 1
  • Мнения: 1 451
Никога не ми се е случвало да отказвам подарък. Може би на Вас Ви се е случвало?



И на мен не ми се е случвало. Макар, че на мен са ми отказвали. Не знам какъв подарък бих отказал. Вероятно нещо много скъпо или нещо, което бих сметнал, че ми го дават с някаква користна цел.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Бих отказала подарък, който ме притеснява - може да е заради човека, заради стойността на подаръка, заради начина по който е даден. Хиляди причини. Досега май съм отказвала 1 или 2 пъти и то заради самия подарък -твърде задължаващ.

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Досега не ми се е случвало.
Бих отказала скъп като парична стойност подарък, поднесен ми от човек с неголеми финансови възможности. Може би  newsm78 Защото пък така рискувам да го обидя ужасно...

# 4
  • Мнения: 191
Ами не знам, май не бих отказала какъвто и да било подарък!!!Самия факт,че са мислили за мен е важен-ще е гадно ако откажа, пък и подаръци се правят от хора които са близки.Аз лично много обичам да правя подаръци,а още по обичам светналите очи на този който го получава!! lovekiss

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бих отказала подарък, който ще ме накара да се чувствам  длъжница на някой........нещо много скъпо........

# 6
  • Мнения: 4 473
Подарен по задължение, не от сърце...

# 7
  • Мнения: 2 327
Подарък, който ме кара да се чувствам задължена.
И на два пъти съм връщала пръстени, защото това е малко по особен подарък.

# 8
  • Мнения: 5 140
Подаръци не връщам и не отказвам, обичам да получавам такива.

# 9
  • Мнения: 495
предполагам, че ще откажа примерно рибарски принадлежности Sick
обаче ще се "реванширам" подобаващо на мъжо и просто ще си ги разменим hug

# 10
  • София
  • Мнения: 39 717
Има много причина да отказа нещо. Зависи какъв е подаръка, как е даден и т.н.

# 11
  • Мнения: 949
Аз никога не бих отказала,дори непотребни неща,но мъжо ми отказва.

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Отказвала съм подаръци, които биха ме накарали да се чувствам задължена.
Иначе - почти никога не отказвам подаръци Simple Smile

# 13
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
100% ще откажа да взема подарък, когато знам, че срещу него ще искат някаква услуга (говоря за формални отношения и рушвет  Mr. Green)

Също така бих отказала подарък ако е от мъж, който ме сваля, а аз нямам отношение към него. 

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Няма такъв - дори и задължаващ, за мен не е редно да се връща подарък, самото приемане е отвръщане на жеста, защото май е важен жеста, а не цената. И ако някой ми подарява, само за да получи насреща, има да чака....
За рушвет или свалка - то е ясно, това не е подарък.

Общи условия

Активация на акаунт