Къде мога да намеря такъв фотьойл ?

  • 13 360
  • 62
  •   1
Отговори
Искам да попитам откъде мога да си купя(става дума за Пловдив)  фотьойл  от тези кръглите ,меки,които нямат определена форма,като този  http://www.nestle.bg/promo/KITKATSep2005/prizes.html
 
И ако знаете колко горе-долу струват.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 444
Мога да кажа в София къде ги има и то всякакви цветове, но в Пловдив сори, не мога да помогна #Crazy

# 2
  • Мнения: 6 039
и аз знам във Варна.
иначе Неосет ги предлагат също, но доста скъпи.
Имаме такаъв за 65 лв, на Неосет за сравнение са над 200

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
и аз знам във Варна.
иначе Неосет ги предлагат също, но доста скъпи.
Имаме такаъв за 65 лв, на Неосет за сравнение са над 200

Може ли снимка? И на коя фирма е?


Мога да кажа в София къде ги има и то всякакви цветове, но в Пловдив сори, не мога да помогна #Crazy

На мен кажи за София. Ако кажеш и цена ще съм много благодарна. Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 1 444
Цената не зная, мисля 180лв, но ще излъжа, нещо такова ми се върти, но може да няма нищо общо с реалното. Иначе са страхотни, чиста кожа, страшно ярки цветове електрикови. На ъгъла на бул."Гурко" и бул."Раковски". Магазина е за мебели от 100 години, точно на самия светофар от Спортната палата посока куклен театър.Е, точно на светофара преди да пресечеш вдясно е твоят магазин.Има ги и другаде, но по-красиви цветове от там не съм виждала, има син, розов, циклама, оранж, лилаво страшно хубаво и др.
Успех.  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 013
Цената не зная, мисля 180лв, но ще излъжа, нещо такова ми се върти, но може да няма нищо общо с реалното. Иначе са страхотни, чиста кожа, страшно ярки цветове електрикови. На ъгъла на бул."Гурко" и бул."Раковски". Магазина е за мебели от 100 години, точно на самия светофар от Спортната палата посока куклен театър.Е, точно на светофара преди да пресечеш вдясно е твоят магазин.Има ги и другаде, но по-красиви цветове от там не съм виждала, има син, розов, циклама, оранж, лилаво страшно хубаво и др.
Успех.  bouquet

Магазинът, който описваш, е точно на Неосет. Имат магазин и на бул. България, в Иван Вазов, близо до парка.

# 6
  • Мнения: 6 039
Иренка,
ето снимка.
Фирма не знам.
 Имат около 10 модела в различни цветове. Ужасно е удобен. Само дето Малена си го е заплюла и не дава на никой да седне на него.



marypopins,
магазинът, за който говориш е Неосет.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 444
Да, прави сте, но не можех да се сетя...........е, там точно ги има тези готини фотьоилчета

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
един приятел си беше направил - баба му му ушила торбите, а то ги напълни с стириопор на топчета, тогава още не ги бях виждала по магазините, но неговите бяха страшно добри и удобни Wink

# 9
  • Мнения: 653
един приятел си беше направил - баба му му ушила торбите, а то ги напълни с стириопор на топчета, тогава още не ги бях виждала по магазините, но неговите бяха страшно добри и удобни Wink
и аз откакто съм ги видяла, разпитвам за стиропор на топчета. Някой знае ли къде има? Питах много хора, които се занимават със строителство, но не знаят. Просто не ми се дават 100-200 лева. А е страшно удобно

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 10:36 от HIPP

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Я да отговоря и за Пловдив Grinning
Има ги в мебелния магазин до Хиполенд - срещу Метро. Не мога да се сетя как се казва магазина, но е между Зора и Хиполенд. Имаше няколко разцветки.

# 11
  • Мнения: 1 014
Това също е магазин Неосет. Но от другата страна на Хиполенд - в  Jisk, струва ми се, че също съм виждала. Там може би са по-евтини, но май нямаше много разцветки , а само черно.

# 12
  • Мнения: 3 216
Я да отговоря и за Пловдив Grinning
Има ги в мебелния магазин до Хиполенд - срещу Метро. Не мога да се сетя как се казва магазина, но е между Зора и Хиполенд. Имаше няколко разцветки.
 

ДА и там ги има.
Сьщо така ги има и в Дизмите,в Неосет,аз сьм ги виждала в почти всичи мебелни магазини. Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
един приятел си беше направил - баба му му ушила торбите, а то ги напълни с стириопор на топчета, тогава още не ги бях виждала по магазините, но неговите бяха страшно добри и удобни Wink
и аз откакто съм ги видяла разпитвам за стиропор на топчета. Някой знае ли къде има? Питах много хора който се занимават със строителство, но не знаят. Просто не ми се дават 100-200 лева. А е страшно удобно

той го бе6е купил от русе...тои е от там, но надали 6те ти излезе по-ежтино да ходи6 до русе за тожа Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 6 767
За София знам, че ги има в АЙКО, но са по 114лв. Къде има по-евтини?

Общи условия

Активация на акаунт