Искам мъжки предложения за подарък

  • 9 232
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 860
Приятеля ми има рожден ден след 1 месец. До сега удрям само на дърво с подаръците, които му правя с и без повод. Трудно ми е, защото: имаме почти всичко от към техника, от която повечето съм му подарявала. На практика се оказва, че само аз я ползвам, а неговият интерес е докато разопакова и после стои в някой шкаф, докато не реша да го използвам поне аз. Парфюми не използва, бижута не носи. Играе на WOW, това май е най-голямата мания в момента, но един път вече му я подарих тази игра.  Tired
 Романтична вечеря ще има, но той си знае и без да му казвам, че ще се подготвя.
 Общо взето съм доста ограничена вече откъм оригинални и материални идеи.  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 451
Много сложно така. Всичко си има. Само от една игра се интересува... Как да измисли човек нещо. Няма ли някакви хобита?

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.oooms.nl/usb/

# 3
  • Мнения: 1 860
Много сложно така. Всичко си има. Само от една игра се интересува... Как да измисли човек нещо. Няма ли някакви хобита?
Хоби е играта.  newsm78 Обича да ходи за риба, макара че го прави доста рядко, поради липса на свободно време.

# 4
  • Мнения: 1 451
Щом обича да ходи за риба, зарадвай го с някакви такъми.

# 5
Много го глезиш тоя човек.  Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Цигари пуши ли? Съответно цигаре, табакера, пурети, вълшебно-екзотичен пепелник, лула, наргиле, запалка...
Компас, ножче Викторинокс, луксозна нокторезачка или подобно устройство (например Солинген), ножка някаква (в ловно-рибарския магазин има всякакви джаджи на тази тема)...
Мъжовете обичат практичните подаръци. Дори пяна за бръснене само да му подариш, стига да е от любимата му марка, ще го задоволи напълно.
Слушалки, тонколонки, микрофони, уебкамери, усъбъта, всякави такива кумпютюрни елементи има ли?
Халат за баня с чехъл. Красива хавлия дори.
Някакво списание или книга по вълнуваща го тема. Например  атлас с хронология на всички исторически събития... Мемоари нечии... Не може да няма някоя област, в която е имал интереси и да не му възбудиш интереса с четиво.
И прочей фантазии...

# 7
  • Мнения: 2 237
Купи му луксозния том на "Кама Сутра" и си я практикувайте заедно ! Peace Поне аз това съм намислила.Другото което аз бих направила,е един хубав шарж.Носиш негова снимка и го рисуват .Правеха такива в София Ленд.Също така можеш да му вземеш и някакво хубаво бельо.Съдейки по моето съпружество,мъжете все мрънкат че нямат бельо Close
Айде успех,и да кажеш какво си купила !
То и аз щях да пускам такава тема,че моят на 3-и септември става на 35,ама ще плагиатствам от твоята  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 417
Идеите на blizna4e много ми допаднаха.Моята половинка има рожден ден на 02.09.Може да се възползвам от идеите ти. newsm51

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Купи му луксозния том на "Кама Сутра" и си я практикувайте заедно !

Не струва, само глупости пише вътре hahaha

# 10
  • Мнения: 1 226
Виж в www.Gift.bg има страхотни предложения.Успех!

# 11
кажи до какви пари ??? че то идеи имам много ама цифрата е от значение

ето малко:

люлеещ се стол за отдих,
някаква яка мишка за gamer (примерно Logitech G5 или G7)...
а може и нещо друго за компютър.. примерно безжична клавиатура ....
може да му вземеш някоя готина ризка или фанелка ако се кефи на такива неща (всеки човек е различен)

и най-важното... една яка макара + пръчка за риболов (поне аз съм такъв фен че няма начин да не се изкефя...ама това съм си аз)

а пък ако имах пари му вземи едно БМВ Z4, мисля че ще му хареса подаръка  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 237
Купи му луксозния том на "Кама Сутра" и си я практикувайте заедно !

Не струва, само глупости пише вътре hahaha



Верно ли не струва бе хора ? Ауу,аз пък тъкмо щях да я купувам,ама май ще се разубедя  newsm78
Сетих се ,че може ако обича животни да му подариш нещо такова.Златна рибка,коте,куче,хамстерче,гущерче....
За всеки случай като измислиш,да ни уведомиш !
Айде успех   bouquet

Хайде народе,пиши,чакам да крада идейки и за моят рожденник smile3508

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Купи му луксозния том на "Кама Сутра" и си я практикувайте заедно !

Не струва, само глупости пише вътре hahaha



Верно ли не струва бе хора ? Ауу,аз пък тъкмо щях да я купувам,ама май ще се разубедя  newsm78
Сетих се ,че може ако обича животни да му подариш нещо такова.Златна рибка,коте,куче,хамстерче,гущерче....
За всеки случай като измислиш,да ни уведомиш !
Айде успех   bouquet

Хайде народе,пиши,чакам да крада идейки и за моят рожденник smile3508

Тъкмо щях да попитам, дали не виждате, че темат е пусната преди месец и вероятно вече не представлява интерес за авторката

# 14
  • Мнения: 2 237
Да виждаме,пусната е на 29 юли,сега сме 24 август.Авторката има още пет дни да избира подарък,така че темата Е актуална ! Peace
Освен ако подаръкът вече не е избран де....

Общи условия

Активация на акаунт