детето ми се роди с усукана пъпна връв

  • 839
  • 3
  •   1
Отговори
има ли маики на които децата им са били интубирани при раждането.моето беше 4 дни интубирано,имали ли са проблем след това със сядане,обръщане и други doctor doctor doctorмоля пишете

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
И моя големия син се роди с усукана пъпна връв, поне така пише в епикризата му. Аз нямам спомен защото бях в пълна упойка...не беше леко раждане. Донесоха ми го на другия ден...Вече е на 5 години и си е наред детето.
Стискам палци и с твоето бебче всичко да е ОК  Hug

# 2
  • Мнения: 997
 Писах ти и в другата тема - тази я видях в последствие. По темата за усуканата пъпна връв: големият ми син се роди с усукана пъпна връв...но екипът подходи професионално в дадения случай и след това не са се налагали някакви манипулации. Наистина, закъсня малко с обръщане и прохождане, но навакса. А и не може да се каже категорично, на какво се дължеше това забавяне....просто нямах опит тогава и не потърсих мнение на специалист.

# 3
  • Мнения: 2 531
Моя син се роди и с усукана пъпна връв и с превита ръка и с травми. Седя в кувьоз 1 седмица. Двигателн проблеми не сме имали никакви, последсвия от раждането няма. Проблемите ни са генетични. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт