боза ?

  • 6 783
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
мога ли според вас на девет месечно бебе да му дам да пйне боза?

# 1
  • Мнения: 2 099
Не мисля,че е добра идея...Толкова много ли държиш да му даваш боза?
Тя съдържа глутен и изкуствени подсладители и примеси,които са вредни дори и за възрастни.Все пак детенцето си е твое и както решиш,на мойто не бих му дала Grinning  Grinning  Grinning

# 2
  • Мнения: 966
Shocked  Shocked  Shocked

are stiga be po sashtata logika moje da my dadete edna 4asha bira Grinning  Grinning  Grinning

# 3
  • Мнения: 3 200
Цитат на: mariane
Shocked  Shocked  Shocked

are stiga be po sashtata logika moje da my dadete edna 4asha bira Grinning  Grinning  Grinning



  201uu   201uu

# 4
  • Мнения: 128
много ви благодаря страшно сте мили. човек да не попита нещо различно.

# 5
  • Мнения: 17 407
Според мен изчакай до годинка поне.

# 6
  • Мнения: 1 517
Цитат на: mariane
Shocked  Shocked  Shocked

are stiga be po sashtata logika moje da my dadete edna 4asha bira Grinning  Grinning  Grinning

какво е това цъклене какво е това чудо,ебаси не може ли да дадеш смислен отговор по темата Thinking

Петя мисля че след годинка може,но аз и тогава не бих дала

# 7
  • Мнения: 17 407
boo, къде си? Grinning

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Ей ма на!  Grinning  Grinning Сега виждам и пиша бързо-бързо.
Ами и аз не бих дала, че и след годинката даже. Бозата по същество е нишесте и захар. Няма полезно нищо в нея. По-добре пресен сок. Ако много ти се иска, дай глътка, но не виждам причина да дадеш повече.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Arrow даже действа слабително.
Внимавай с даването на боза.

# 10
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Сега бозата я правят без ферментация, но с овкусители и прочее химия... Не бих дала боза, ще му докара газове и разхлабва.

# 11
  • София
  • Мнения: 13 204
Не давай боза. Александра на година и 8 м. още не е и опитвала. Такива колики може да образува бозата че....

# 12
  • Мнения: 4 358
Оги е с алергия и докато го кърмех на мен ми бяха забранили да пия боза. От много време бозата се прави само с изкуствени подсладители, т.е. чиста химия.
Аз не бих дала боза на детенце под годинка.

# 13
  • Мнения: 470
Така ми се допи,а няма тука Sad

# 14
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: tedi_b
Оги е с алергия и докато го кърмех на мен ми бяха забранили да пия боза. От много време бозата се прави само с изкуствени подсладители, т.е. чиста химия.
Аз не бих дала боза на детенце под годинка.


Баща ми ми донесе в родилния дом боза, за да ми дойдела кърмата. Детската акушерка само като видя и й настръхна косата... Вика "Абе знаеш ли какви колики ще му образуваш на това бебе от тая боза!" Така и не я пих!

Общи условия

Активация на акаунт