Анти-маймунската тема!

  • 2 223
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 735
Здравейте и предварително извинявайте, че се обръщам към вас и, че темата не е много за тук, но аз ви чувствам най-близки, а в този форум съм като у дома си.  Heart Eyes
 Ето линкове към двете теми, за които искам вашата помощ и идеи:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99816.20 - четете мненията на А.Стоянова(гост)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115143.0 - четете наред

Още веднъж съжалявам ,че се обръщам към вас, тъй като проблемът ни е регионален ,НО:
в нашия град не намерихме достатъчно съмишленици, нито дейни хора с идеи. Напротив, срещнахме грозна опозиция на хора със занижени стандарти и много остарели разбирания.

Историята на момичето е потресаваща и много деликатна и е невероятно ,че всичко това се случва в 21 век. Още по-невероятното е ,че се намериха хора, които защитиха лекарската грешка!
Докога Българийо? Докога ще навеждаш глава, докога ще се усмихваш когато те бият с камшик през лицето???!!!

Вчера се срещнахме аз ,още едно майче и А.Стоянова. Решихме ,че за протест сме твърде малко(само 3), затова една от идеите беше да се заформи сдружение. Самото сдружение също така може да защитава кърменето, късното захранване... все неща, които в Русе много ни куцат и от които русенки избягват да се интересуват. Tired

Много ще ви бъдем благодарни, ако имате някакви интересни предложения.
  Hug   bouquet  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 383
Абе, жена, наистина си луда за връзване!

# 2
  • Мнения: 5 577
 Joy Joy Joy

Умирам, умирам - Финфин, душа сопри се. На никой не му пука от тая революция, честно.
Съвсем изтрещЕ.

Ще променяш града ли, ще ни накараш да кърмим ли?

Прости занижения ми стандарт и ограничеността ми, но да ни обиждаш по другите форуми не е много етично.  Naughty
Иначе аз искренно се забавлявам на таз световна простотия, голЕмо шоу.

Русе трябва да вземем награда за най-големи кукумявки в края на годината.  Mr. Green

Малко ли клафета сме изпили заедно, та да се излагаме така?

# 3
  • Мнения: 532
Не мисля,че Инфинити е искала да ви обиди.
Просто търсим подкрепа,това е.Чисто и просто.
Вергилия,отношението ти и тук е иронично и несериозно.Проблема за мен и за други не е малък.Хайде да не пренасяме спора в този форум.
А това,че се забавляваш ми е  Shocked
ама ти си знаеш

# 4
  • Мнения: 5 577
Не, хич не е искала - то цяло Русе излезе "със занижени стандарти и много остарели разбирания".

Нормално ли е от 100 русенци примерно, че само три (3) са за тая кауза, и то две не са раждали там?

# 5
  • Мнения: 532
Единствено Инфинити не е раждала там,но е лежала за задържане,така че има представа.
Както и в други теми,обичаш да четеш през ред и през постинг.
Аз само нещо не мога да разбера,какво толкова ви пречем с нашата инициатива на вас доволните?
Та ни занимавате с глупости.
е,поне се забавлявате...

# 6
  • Мнения: 5 577
Нали трите сте - ти, тя и рожбо - и рожбо не е раждала там, т.е. само ти?  Thinking

# 7
  • Мнения: 5 577
Ааа, ако говорим за Ани - да, нея ще подкрепя на 100%.
Зад нея ще застана с две ръце, но за вас не.  Naughty

# 8
  • Мнения: 532
Аха разбирам,
трябва някой да умре,че да ни подкрепиш.
Не, мерси

# 9
  • Мнения: 5 577
Аха разбирам,
трябва някой да умре,че да ни подкрепиш.
Не, мерси

 ooooh! Боже не, не - изобщо нямам това в предвид. Просто тя има най-реална представа за отношението там, доводите и аргумените и звучат смислено. За отношение говорим, не за случилото се с фатален край.

Както и да е, ако бяхте прави повече русенки щяха да ви подкрепят мисля, имайки в предвид, че всички сме раждали в АГ.

# 10
  • Мнения: 1 735
инж. Македонска ,съвсем го обърна на чат и гениалната ти инжинерска мисъл лъсна в цялата си прелест.  Wink
Търсим идеи и съмишленици - това е ясно. Хайде баста!
Не мога да ти помогна да не се излагаш ,прави го щом те влече и ти пасва ,но в клюкарника моля.
Не мога да продължавам да хабя градивна енергия в спор ,който дори не е интелигентен ,а се обръща на селска джавканица.
Обръщението ми не е към теб ,така че както и в предната тема ще те замоля да спреш да пишеш тук - разваляш ми "революционната" атмосфера.  Grinning
Абе, жена, наистина си луда за връзване!

Това ще го приема като комплимент.

# 11
  • Мнения: 1 735
Аха разбирам,
трябва някой да умре,че да ни подкрепиш.
Не, мерси
Ето тук е проблемът, ако някой умре ,няма да може да пише във форума ,по простата причина че ще е напуснал земното си тяло. Най- интересното е че няма да има и свидетели ,тъй като свижданията са забранени.  Wink

# 12
  • Мнения: 5 577
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy 
             Crazy Crazy Crazy
                         Crazy

Плюй колкото си икаш.
То не заради сините ми очи русенки мислят като мен, а като теб само една две.  Wink
Това е показателно повече от всичко.  Hug
Толкова сме много, а само двама са с теб.
Ок, оттеглям се, съгласна съм - няма да пиша повече, но и ти не ни обиждай моля те. По същество.
Не ни наричай както в първия пост. И не ни карай да кърмим и да захранваме късно.  Praynig

Успех!

# 13
  • Мнения: 532
Аха разбирам,
трябва някой да умре,че да ни подкрепиш.
Не, мерси

 ooooh! Боже не, не - изобщо нямам това в предвид. Просто тя има най-реална представа за отношението там, доводите и аргумените и звучат смислено. За отношение говорим, не за случилото се с фатален край.

Както и да е, ако бяхте прави повече русенки щяха да ви подкрепят мисля, имайки в предвид, че всички сме раждали в АГ.

Нали това е идеята бре мацка?
Ние подкрепяме Ани да предпази други бременни да ги сполети нейното нещастие.
Нещо май не схващаш основния замисъл....

# 14
  • Мнения: 532
Пък и количество не е равносилно на качество Peace

Общи условия

Активация на акаунт