за бащата на новороденото

  • 3 132
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 672
значи моя приятелка и колежка е родила , а таткото ни покани у тях да се почерпим по случая. И тук идва въпроса ми какво да нося в този случай? носи ли се нещо за бебето, което още не е изписано или по-късно да му купя? за майката ? или пък нещо за бащата?
Въобще идея си нямам ooooh!
Пишете, ако сте ходили на такъв вид празнуване. Praynig Praynig

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ходили сме. До колкото знам нищо не се носи. Бащата е горд и щастлив, че е станал такъв и иска да почерпи за творението си.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Не се носи нищо и аз така знам, той трябва да почерпи в случая, когато мама и бебенце се върнат, тогава се носи.

# 3
  • Мнения: 7 375
                И ние сме ходили,обикновено това ни се е случвало в деня на раждането или на следващия.И понеже на гости не се ходи с празни ръце ние сме носили някакъв дребен подарък за новороденото бебе - плюшена играчка /най-често/ и разбира се задължителната бутилка шампанско. Peace

# 4
  • Мнения: 4 651
Ние скоро също се чудехме и занесохме една бебешка дрънкалка.

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Нищо не се носи.

# 6
  • Мнения: 2 672
ох ,много ми помогнахте!  Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 9 901
на моя мъж му подарили биберон на синджир
 Laughing

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Принципно не се носи,но ние винаги носим нещо ,макър и мъничко за бебето. Hug

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
нищо не се носи, обикновено някоя баба е приготвила масата, така че-китка за нея. Може да купите един от днешните вестници  Peace

# 10
  • Мнения: 6 618
нещо за бебчето

# 11
  • Мнения: 1 451
Абе занесете му нещо за пиене на човека. Следващите дни това основно ще му трябва  beer3

# 12
  • Мнения: 2 567
И аз си мисля (както и таткото по горе е предложил), че нещо за пийване ако занесете ще е най-добре.
Дрехи и играчки ще занесете като ги изпишат.

# 13
  • Мнения: 990
Ходили сме. До колкото знам нищо не се носи. Бащата е горд и щастлив, че е станал такъв и иска да почерпи за творението си.
  Peace

# 14
  • Мнения: 888
Нищо не се носи освен вас самите  Joy

Общи условия

Активация на акаунт