Боядисвахте ли се бременни и с каква боя?

  • 3 221
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
Има противоречиви мнения за бременност и боядисване на косата.
Аз се боядисах във втори месец като бях, но не посмях да стоя продължително с боята и не се получи.
Сега корените са поизрастнали и май пак ще се боядисам ( имам няколко издайнически бели косъма  Wink)
Ако имате опит, моля споделете Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз се боядисвам с Палет. Правех го и докато бях бременна. Стоях с боята, колкото пише на кутията.

# 2
  • Мнения: 7 186
Охооо, честита бременност първо! Grinning Да е лека и безпроблемна!  bouquet
Боядисвах се всеки месец с Лонда- професионална, защото обикновената Лонда нещо не ми хващаше добре, много странно. newsm78
Иначе няма проблем, можеш да се боядисваш и да стоиш, колкото трябва,  не може да навреди. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 6 796
С Лонда Профешънъл, последния път май с Лореал, пак профешънъл....хваща ме боята, нямам притеснения. Споко! Peace

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз се боядисвах с Палете и си хвана. И кичури си правих,  и пак се боядисах после...
Не се тревожи, прави се красива Peace

# 5
  • Мнения: 6 618
Да -Лореал

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз се боядисвах по време на бременността - с Палете.

# 7
  • Мнения: 3 356
Аз се боядисвам с Палет. Правех го и докато бях бременна. Стоях с боята, колкото пише на кутията.
И аз тъй ,хващаше си ме както обикновено.

# 8
  • Мнения: 5 370
Охооо, честита бременност първо! Grinning Да е лека и безпроблемна!  bouquet
Боядисвах се всеки месец с Лонда- професионална, защото обикновената Лонда нещо не ми хващаше добре, много странно. newsm78
Иначе няма проблем, можеш да се боядисваш и да стоиш, колкото трябва,  не може да навреди. Simple Smile
Aбсолютно съгласна!
Стоях си колкото обикновено.
Единственият неприятен момент бил, каза козметичката тогава, да не подгониш тоалетната от миризмата на амоняк. Sick

# 9
# 10
  • Мнения: 600
да, но боята коя беше  newsm78, май палете

# 11
  • Мнения: 3 457
да с първата бременност

# 12
  • Мнения: 2 019
И аз се боядисвах по време на бременността - с Палете.
Peace

# 13
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Да и аз се боядисвам Simple Smile всеки месец от началото на бремеността. С Палетте , някой път не ми хваща точно както трябва , но е ясно защо, както примерно и ако не си бременна и си в цикъл не ти хваща хубаво боята. Иначе не виждам какво вреди боята пък на бебето..

# 14
  • Мнения: 3 405
Аз се боядисвам с Лореал по принцип. Значи ще се боядисам пак Grinning
Благодаря Hug
Охооо, честита бременност първо! Grinning Да е лека и безпроблемна!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт