Нова напитка за деца с вит.С - разтворима

  • 781
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 534
Днес купувайки си Кокулин за изпът , попаднах на някакво разтворимо прахче
На Дисни е опаковката , синя на цвят с Мечо пух и други Дисни герои
Цената е 0.45 лв за прахче , разтваря се в половин литър вода
С витамин С , не съдържа глутен , с естествен портокалов (различни има ) аромат , с естествен оцветител , бета каротин и т.н. естествени съставки
За по-големи дечица , които вече пият Здравко или другите детски сокове , това е един приемлив според мен вариант на сок
Още не го е пила , след малко ще го разтворя и като се върнем от разходка ще пиша дали й се е усладил

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Знам го, купувах го на Танти. То е по-скоро като студен чай. Само не се залъгвай, че е кой знае колко полезен и без оцветители и консерванти.

# 2
  • Мнения: 2 534
Дали говорим за едно и също , защото това си е сок с различни вкусове .
Не е лошо , отидох и и купих и Тигърчо - лимон , и Прасчо - малина , детето ги хареса
Не се заблуждавам относно безвредността , но едва ли е по-вредно от Теди , Санди или разни такива , а ми е по изгодно  Wink

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Да, имаше различни и аз купих само от единия вид. Предполагах, че само картинките са разликата, но явно не е така. Мисля, че с Тигър беше нашето и като го разтворих, си стана точно като студен чай с вкус на лимон. На Тантура й хареса, пък ако има и някой витамин вътре, цена няма да има.

Общи условия

Активация на акаунт