Снимаха ни по Канал 1, довечера или утре в новините в 20ч

  • 1 197
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 391
Днес както си бяхме на Алеко на разходка на Витоша и взеха че ни интервюираха от канал 1 /дали ни харесва планината и бла бла/. Ще ни дават в 20ч по новините днес или утре, може би, ако не ни отрежат. Аз през цялото време се хилих като ряпа, защото ми беше много смешно, но карай  Crazy

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
С радост ще ви гледаме Simple Smile
Страхотна принцеса е малката Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 080
Аз като чуя "по новините " и ми се обръща всичко. Е радвам се,че по хубав повод са ви интервюирали. Peace

# 3
  • Мнения: 2 212
Дано да успея да ви гледам, но не съм сигурна дали ще съм си вкъщи и ме е яд...

# 4
  • Мнения: 46 488
Ще чакам, дано е днес  Grinning

# 5
  • Мнения: 3 423
Аз през цялото време се хилих като ряпа...

Ами може и да ви отрежат.
Това са новини по държавната телевизия,
сериозна работа, хората данъци плащат.

# 6
  • Мнения: 1 391


Ами може и да ви отрежат.
Това са новини по държавната телевизия,
сериозна работа, хората данъци плащат.
[/quote]

губят  Mr. Green

# 7
...и хареса ли ви планината?
ако ме бяха спряли и  имах такава възможност бих си казала вси4ко такова каквото е- 4е е мръсно по поляните на Витоша,изпо4упени са кът4етата за отдих с маси4ките и стол4етата и т.н. и т.н
Разбира се вие може да сте имали късмет да сте били на все още 4исто и прятно местенце и тогава си заслужава похвала....

# 8
  • Мнения: 3 457
пропуснах ме ли ви?

# 9
  • Мнения: 1 391
вчера не са ни давали, да видим днес?  Flutter

ние сме големи фенове на планината, и за мен там е истинският отдих, още повече, че с деца, тук в София направо се чуди човек къде да се разходи.
На Витоша има много какво да се желае, но пак е по-добре от долу - в София.
А и ако знае човек къде да се разхожда, може да си изкара много приятно  Hug

Самото Алеко е наистина неприятно - още повече, че гората е била болна от нещо и е изсечена на много места, покрай пистите. Което е жалко  Sad.

Ние се разходихме от Алеко по посока към местността Ушите - по билото - беше мнооого приятно . Ели се забавляваше с неща като клони, дървета, шишарки, катерички, поточета, рекички, скачаше по морените и беше наистина във възторг!

Направихме си пикник върху едни скалички, от които имаше гледка, и около които беше пълно с боровинки! Там тя ги опита за пръв път и направо се "спраска" от ядене на боровинки - мнооого й хареса да ги късаме директно от храстчето и да ги ядем. Отделно се навъргаляхме боричкайки се по тревата и беше наистина чудно!

Въздух, слънце, зелено, какво повече ни трябва - това е достатъчно за доброто ни настроение - комфорта и цивилизацията по планините никога не са ни блазнили и сме бягали от тях.
Но с детенце на 2г. човек не може да прави безкрайни планински подвизи, така че с лифта и по равното - пък докъдето стигнем  Peace - и все пак добре се представи детето - 1ч пеша в едната посока, 1ч на обратно - за нея вероятно това си беше гигантски поход  Grinning Grinning Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Даваха ли ви?  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 391
тц, нали имаше мач вчера.
абе ако щат, ако случайно ни видите, свиркайте  Whistling
ние отиваме на почивка тая седмица и не зная доколко ще следя новините  Grinning

# 12
  • Мнения: 46 488
Ако не друго, поне се нагледах на Канал 1  Joy не го бяхме пускали от доста време вкъщи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт