Киста на млечната жлеза

  • 1 984
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте на всички!
Открих полезни неща в този форум и ако някой има проблем  подобен на моя нека поговорим за кистата на млечната жлеза.Знае ли някой какво е калцирана киста?Има ли някакъв начин с природолечение,билки,хомеопатия или прочистване на организма,нещо,което да е помогнало за разрешаването на този проблем при жена с моите оплаквания.Имам фиброкистозна мастопатия от около 3 години,появила се след катастрофа с лек автомобил.Вероятно от преживяния стрес.Редовно ходя на прегледи,но на последната мамография имаше ново появила се калцирана киста.Докторът ми каза,че за момента само ще я наблюдава,но аз бих искала да спя спокойно,затова съм готова да опитам някаква терапия,която  със сигурност е помогнала на някой.Боря се със страха си и вярвам,че е възможно тази киста да бъде  победена.Благодаря на всички, които биха ми писали.Единственото ми пожелание към вас е да бъдете здрави!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 880
здравей, понякога изчезват сами, без нищо да правиш, както стана при мен. оказа се хормонално, 6 месеца по-късно я нямаше.
успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 097
Сигурно може. Сестра ми се справи с кисти на яйчниците с хормонален крем. И двете имаме мастопатия и двете ползуваме крема. Проблеми нямаме.

При теб може да има отношение и наличието на стрес. За това също има подходящи стрества. Нелекарствени естествено.

Общи условия

Активация на акаунт