Фантазирате ли...

  • 2 352
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
Според мъжа ми, всяка жена отвреме навреме си фантазира, че е с друг мъж, докато прави секс с постоянния си партньор. На вас случва ли ви се понякога, хм...  Embarassed така де, да затворите очи и да си представяте, че сте с някой друг? Flutter Или сте верни на половинката си дори и във фантазиите си?

# 1
  • Мнения: 2 550
Защо да фантазирам, когато мога да го направя реалност  Mr. Green


Бъзикам се, не ме бийте.

# 2
  • Мнения: 2 212
Никога досега!  Peace /аз съм от средностатистическите форумки  Mr. Green/

# 3
  • Мнения: 448
Може да си фантазирам, че съм с друг, но не и докато съм с мъжа ми Naughty

# 4
  • Мнения: 1 639
Не . Точно такива фантазии нямам , ако се стигне до там по-добре да спим в отделни легла  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 467
Случвало ми се е. Но 1 или 2 пъти, което май не съвпада с нито един от вариантите в анкетата.

# 6
  • Мнения: 677
айде пак дискриминация..аз нямам мъж..да си намеря ли?е за едната анкета да мина реката ли бре?!

# 7
  • Мнения: 348
Гласувах с да преди да прочета въпроса, не знаех, че става дума за секс  hahaha и понеже си фантазирам по принцип за много неща и ... Иначе, да фантазирала съм си понякога, но не докато съм с него, слава богу не ми се налага за сега.

# 8
  • Мнения: 494
Защо да фантазирам, когато мога да го направя реалност  Mr. Green

В последно време май редовно ми се въртят в главата такива мисли Grinning


 Heart Eyes

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ей сега ще дойде Мамица и ще ти се скара за заглавието. Mr. Green
Иначе и аз отговорих с да и защо не. Blush

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да и не виждам нищо лошо в това. Нито пък мъжа ми Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Цъ, не мога да мисля за друг, щом не ми го подпират напърчените гърди. Възможно е да помисля за някоъ си, обаче по време на любов е абсурд да си го представям, щот си развалям кефа. Мисля за собствените си удоволствия по-скоро.  Flutter Не си отнемам вниманието с такъв вид фантазия.

# 12
  • Мнения: 12
Благодарение на фантазиите си правим секса по разнообразен!!!

# 13
  • Мнения: 46 437
 Joy
Не съм се сещала  rotfImbo

# 14

Общи условия

Активация на акаунт