Съвет за лятна количка???

  • 646
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Момичета, надявам се ако споделете опита си да успея да направя най-после избор... Що се отнася до финансовата част - около 100-тина лв. ...

# 1
  • Мнения: 2 149
Така. Аз се отказах от лятна количка за 100 лв.
И то защото отидох в Штъркел, имах парите, Гледах Маг ингланд, зелена, много приятена лятна количка. 93 лв, за да съм точна. Обаче беше с дюшече скроено накриво, както и скъсано копче на междукрачието. Е, попитах дали има друга, нямало. А ме виждат, че се опитвам да избера! Дума не обелиха за намаление някакво ако купч тази, а се правеха, че е здрава. Затова се отказах от нея.
Иначе самата количка не е лоша, 6 кг, бутат я майки в квартала много, има средни гуми, т.е. не са й малки.

Чиполино нещо не е кефят, не знам защо...Малки са им гумите, а ако са по-големи вече тежат.

# 2
  • Мнения: 47 963
на мен чиполино прима много ми хареса,една причтелка си я взе,и е мн доволна,и бертони имат подобен модел-има удобен кош за бебето и за багаж,по-големи гуми с амортисьори,сенник,абе по-така от лятна количка само...иначе за супер лека-не е,но е по-лека от комбинирана

# 3
  • София
  • Мнения: 529
Преди 3 месеца си купихме лятната количка на ТСМ - отначало с известни предубеждения но... оказа се чудесна и по-важното лека количка за сумата от 55 лева.   Hug

# 4
  • Мнения: 1 756
аз само да споделя, 4е тези с малките колела са ужасни Peace
Чупят се доста често

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз съм с тази:
 http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_107&products_id=1143

Ползвам я вече повече от две години и съм много доволна
- чупещи предни колела /много удобно при завой не е необходимо да вдигаш цялата количка за да завиеш/
- много лека 3-4кг,
- две положения на седалката /седнало и легнало/ което за мене си беше удобство защото може детето да си спи и на вън.

# 6
  • Мнения: 134
Нашата е Маг ингланд, цената и е 95лв. Страшно е удобна, широка и дълга е, детето си спи удобно в нея Peace. Определено е добра покупка. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 242
А видя ли на Хаук летните-много са сладки и цената е 90 лв.

# 8
  • Мнения: 3 356
Ако си над 170 см.-не си взимай лятна на ТСМ.

# 9
  • Мнения: 210
А видя ли на Хаук летните-много са сладки и цената е 90 лв.

Не, не съм ги виждала, а и не знам къде в София продават колички на Хаук. Ние живеем в Младост и ако има в района или в Дружба (в Пинокио например) ще е добре. Някой знае ли?

# 10
  • София
  • Мнения: 293
Ако си над 170 см.-не си взимай лятна на ТСМ.

Аз съм 165 см., но и на мен ми беше неудобна ТСМ-ската.

Общи условия

Активация на акаунт