Някой пил ли е антидепресанти?

  • 101 490
  • 127
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пия от 10 дена и имам въпроси относно страничните ефекти.

# 1
  • Мнения: 1 116
Има тема за лекарствата.Напиши там кой антидепресант пиеш , ще ти напишат хората какви са страничните му ефекти.   Hug

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вярно, че там трябваше да питам, ама вече пуснах темата. Не очаквам някой да пие точно това лекарство (Серопрам) и искам да питам по принцип за всички антидепресанти.

Сега влязох в темата ти и видях какво се коментира... ooooh! Сори. Ама не мога да изтрия моята тема Confused

# 3
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Аз пия от 10 дена и имам въпроси относно страничните ефекти.

аз пия антидепресант вече трети месец и единственият страничен ефект е,че се чувствам добре!
каво пиеш ти?

# 4
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Вярно, че там трябваше да питам, ама вече пуснах темата. Не очаквам някой да пие точно това лекарство (Серопрам) и искам да питам по принцип за всички антидепресанти.

Сега влязох в темата ти и видях какво се коментира... ooooh! Сори. Ама не мога да изтрия моята тема Confused


аз пия сероксат,той е за същото за което е и серопрама/за паническо разтройство/ - според мен няма странични ефекти

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Писах на лични.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Аз съм пила преди време, ама ги комбинирах и с успокоителни, затова ми е трудно да определя, ако е имало странични ефекти, от какво са били. Май е възможно да те боли глава или нещо такова, зависи от хапчетата и невинаги при всеки се проявява.

# 7
  • Мнения: 1 116
Ако става въпрос за Серопрам-а:
-поняся се доста добре, страничните ефекти - сухота в устата, скованост, повишено потоотделяне, главоболие ,аритмия , безпокоен сън  се проявяват в 5-10 % при лечение със Серопрам.
Много по-рядко може конвулсии, промяна в настроението , обърканост.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 960
Пия Феварин, нямам странични ефекти! Пия го от 6 месеца и 5 години преди да забременея, Ок съм!

# 9
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Ако става въпрос за Серопрам-а:
-поняся се доста добре, страничните ефекти - сухота в устата, скованост, повишено потоотделяне, главоболие ,аритмия , безпокоен сън  се проявяват в 5-10 % при лечение със Серопрам.
Много по-рядко може конвулсии, промяна в настроението , обърканост.

хитко, а за сероксата малко инфо би ли дал?

# 10
  • Мнения: 1 116
Ще ви бия вече.   box 
Пуснал съм тема за лекарствата. какво те интересува за сероксат-а ?!

Simple Smile

# 11
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Ще ви бия вече.   box 
Пуснал съм тема за лекарствата. какво те интересува за сероксат-а ?!

Simple Smile

няма да ми се отрази зле малко бой  Laughing
ами пия го от 3 м.и трябва да го пия още 3,за да се предотврати повторно връщане на симптомите!интересува ме как действа сероксата на мозъка и дали излекуването е 100% с активният ми принос разбира се!да уточня,че ми е предписан за паническо разтройство,а то изчезна още на първия месец от приема на сероксата,останаха ми само спорадичните екстрасистоли,но се надявам скоро и те да престанат !благодаря тие Хитко

# 12
  • Мнения: 1 116
Активното в-во в Сероксат инхибира реъптейка на серотонина в ЦНС.Мен ако питаш можеш да се излекуваш и с активния си принос само. Simple Smile
Ето и обяснение какво е серотонина. 
http://en.wikipedia.org/wiki/Serotonin


Туф туф   box

# 13
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Активното в-во в Сероксат инхибира реъптейка на серотонина в ЦНС.Мен ако питаш можеш да се излекуваш и с активния си принос само. Simple Smile
Ето и обяснение какво е серотонина. 
http://en.wikipedia.org/wiki/Serotonin


Туф туф   box


е сега ако ми кажеш как става само с личният ми принос ще те титуловаме тук  Hug

# 14
  • Мнения: 1 116
ЩЕ слушаш хубава музика и ще гледаш комедии (шоуто на слави в понеделник) !   Laughing
И ще пиеш фанта ! Че може и да почерпиш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт