пъпки по лицето

  • 998
  • 6
  •   1
Отговори
от 2 месеца не мога да се справя с птъпките на лицето на момченцето ми.Сега е на 6м.и половина и постоянно има малки гноини пъпчици по лицето.опитвах много препарати но не помагат.ако някои знае нека ми каже нещо от народната медицина newsm03 yes yes yes thumbsup

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За шест месечно бебе не бих се доверила на мнения от форума, свързани с народната медицина ThinkingПо-добре го заведни на кожен лекар при няколко специалиста, вместо да рискуваш да лекуваш от тук.
 Още не мога да забравя един съвет даден във форума, с който потребителката препоръчваше лечение с пиене на урина Sick

# 2
За шест месечно бебе не бих се доверила на мнения от форума, свързани с народната медицина ThinkingПо-добре го заведни на кожен лекар при няколко специалиста, вместо да рискуваш да лекуваш от тук.
 Още не мога да забравя един съвет даден във форума, с който потребителката препоръчваше лечение с пиене на урина Sick
вече 2 пъти го водих и полза няма а защо не за билките колко пъти са помагали и ако не ти помогнат няма и да ти навредят ако си разумен,а смятам че една маика не би направила нещо ако смта че ще навреди на детето си smile3503 smile3503 smile3503

# 3
  • Мнения: 1 116
Гнойни пъпчици може да са симптом на стафилококова инфекция. Ползвате ли някакъв крем за лице?!
По принцип кремовете са много добра хранителна среда за бактерии и ако е в кутийка а не в туба , много лесно като бръкнете с пръстче вътре се заразява кремчето.А пъпките къде са по лицето ?! Около носа , устните ?!

# 4
Гнойни пъпчици може да са симптом на стафилококова инфекция. Ползвате ли някакъв крем за лице?!
По принцип кремовете са много добра хранителна среда за бактерии и ако е в кутийка а не в туба , много лесно като бръкнете с пръстче вътре се заразява кремчето.А пъпките къде са по лицето ?! Около носа , устните ?!
[/quoteпо]по бузките и малко по брадичката.Сега не ползжам нищо само съм го мазала с мехлеми препоръчани от доктор Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 1 116
Кой мехлем ?!

# 6
  • Мнения: 495
гнойни или бели пъпчици - има разлика щото
ако са от вторите - ние имахме такива и минаха от само себе си

Общи условия

Активация на акаунт