Възможно ли е бяло течение при бебе??? - моля помогнете

  • 4 466
  • 8
  •   1
Отговори
  Здравейте мами!
Дъщеря ми е на 2,5 месеца и от както се е родилазабелязвам бмяло секретче около дудата и - когато я къпя го измивам, но после то пак се появява. Възможно ли да има бяло течение или от какво е този секрет?
Моля ви споделете опита си !

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Здравей!
Аз мисля,че не е нормално да имате бяло течение,ако всъщност наистина е това.Моята племенничка получи такова около годинката и я заведоха на лекар веднага.Изписаха и някакво мехлемче мисля и тя бързо се оправи.Ти не си ли се посъветвала с педиатъра.Колкото по-скоро ви изпишат лечение,толкова по-бързо ще ви мине.
Но това всъщност може въобще да не е течение-малките момиченца "се чистят " след раждането-почистване няколко пъти дневно с преварена вода е достатъчно.А по памперса има ли нещо?

# 2
  • Мнения: 495
това не е "бяло течение" като при голяма жена, чела съм, че почти всяко момиченце има такова
нормално е, но разбира се, консултирай с педито

# 3
 Да и по памперса има едно леко зацапване.

Току що звъннах на педито - каза да и правя промивки със смрадлика

# 4
  • София
  • Мнения: 9 826
Да,промивките със смрадлика със сигурност ще са и от полза.Спомням си,че племенничката ми я слагаха да седи в леген с отвара от смрадлика,но вие сте много малки за тази процедура.Щом има и по памперса аз смятам,че трябва да я види лекар,за да сте спокойни.
Успех!

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Освен преглед, е необходимо да се вземе и вагинален секрет!

# 6
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
И моята дъщеря имаше такъв секрет още с раждането,но лекарите ми казаха,че е нормално и да не пипам там където не ми е работата(опитвах се да го изчистя)!Сега вече го няма!Но тя нямаше по памперса като при вас!По-добре се консултирай с вашето педи! Peace

# 7
  • Мнения: 432
На моя приятелка на дъщеря й имаше ,но беше от смяна на памперси.С някакво мехлемче я оправи,но много бавно,може би за месец

# 8
  • София
  • Мнения: 630
  Тук се говори за хормонална криза при новородени , но все пак добре е, че вече си го обсъдила с педиатъра Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт