Колко трябва да спи бебе на 1 месец?

  • 13 035
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
От два дни дъщеря ми будува почти непрекъснато, напъва се, грухти, пръцка, но не е от колики защото тогава прави по друг начин.
Лошото е, че и през ноща не спи достатъчно...
Ето днес например от 8 сутринта до сега е заспивала три пъти за по 15 минути...през другото време се напъва, ръмжи, почервенява...
Вече съвсем се шашнахме всички, явно нещо я мъчи и не знам какво, иначе яде нормално, но по 90г., чудя се дали да не увелича храната, дали не е гладна?

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Може да й е горещо. Кой знае. Докато ги разберем е така. Все ще си проличи от какво е. Моите на тази възраст се будеха само за хранене, но количество не зная, защото бяха на кърма.

# 2
  • Мнения: 495
бебе на 1 м. трябва да приема 110 мг на ядене, всеки следващ месец се увеличава с по 10 мг
може и от топлото да е, разсъблечи я малко
сякаш повече трябва да спи, така ми се струва, но да не гадая
педито не се ли изказа?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 767
Моята е доста будно бебе, май на 1 месец спеше след всяко хранене, но да речем по 1 час, останалите 2 часа беше будна. И имахме 2 дни, в които беше направила 9 часови маратони без да заспива.  Shocked Добре че бяха през деня  ooooh!. Може да е само период.

# 4
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
И мойто бебе има същия проблем!Но доколкото установих й е горещо!
Иначе трябва да спи почти през цялото време!

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Според мен пъшкането и червенеенето са си от колики.Алекс беше по същия начин.Той също имаше дни в които по цял ден не заспиваше, но тогава корема го мъчеше много.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Според мен пъшкането и червенеенето са си от колики.Алекс беше по същия начин.Той също имаше дни в които по цял ден не заспиваше, но тогава корема го мъчеше много.
И аз така мисля Бубе!Даваш ли и някакви капки?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
Цял ден е по боди, даже без чорапче Confused
Давам Еспумизан, давах Саб и Бейбинос, правя чайчета...нищо не става Confused
бебе на 1 м. трябва да приема 110 мг на ядене, всеки следващ месец се увеличава с по 10 мг
може и от топлото да е, разсъблечи я малко
сякаш повече трябва да спи, така ми се струва, но да не гадая
педито не се ли изказа?
Педито е в отпуск, следователно тел. не е включен Sad, за колко хранения е това 110 кг., защото аз давам 90г. за 6 хранения Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 346
тъкмо мислех да пускам подобна тема ние имаме същия проблем 15мин понякога са ни много не винаги са колики защото тя си е спокойна рипа си усмихва се гледка си играчките.добре че през ноща понякога спи по 5 часа без да се събуди.ще следя темата с интерес

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 371
Според мен са си колики, а и както вече са ти казали бебе на месец чде 110 гр мляко за хранене. Може и да му е топло... Пробвай да дадеш и капки против колики, и малко повече мляко, и да посъблечеш бебчето. Ако всичко това непомага....пак ще мислим дружно  newsm78

# 10
  • Мнения: 26
И ние сме така, с тази разлика че като заспи може да откара и по 5 часа. Зора е докато заспи обаче. Според мен е от жегата. Колики едва ли са, защото ние като имахме колики се скъсахме от рев и пищене.

# 11
  • София
  • Мнения: 630
Бебка спеше през почти цялото време от хранене до хранене, но това се промени при появата на коликите. За съжаление никакви капки не и помогнаха. Този период премина от само себе си. Дано при вас да мине много бързо. Успех  bouquet

# 12
Edno bebe na 1mesec trjabva da spi po 16-18chasa. Stiga li mu kurmata, ako mu stiga hranata znachi po-dobre e da se konsultirash Sad s lekar.Az naprimer go hraneh po 20 - 30 min. Vse pak e mnogo toplo i go oblichai po-leko. Trjabva da ima vnimanie, da se govoti s tih ton. I shte vidish, che shte se poluchi. Ne se pritesnjavaj.Nashto kato si beshe nahraneno kato mu govorih me toi si speshe kato istinsko bebe.

# 13
  • София
  • Мнения: 630
Edno bebe na 1mesec trjabva da spi po 16-18chasa.
Ех, всички бебета да правеха това, което се смята от възрастните, че трябва да правят Mr. Green. Ама не. То са колики, зъбки и какви ли не други бебешки истории.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Това са си точно колики, доскоро бяхме така, даже и като заспеше се размърдваше, надуваше се, пъшкаше, почервеняваше целия, а понякога и помрънкваше и продължаваше да спи, а в началото до към месец и половина ревеше, когато имаше колики и после постепенно премина в тази фаза в която сте и вие в момента

Общи условия

Активация на акаунт