Каква диета спазвате и има ли успех?

  • 1 100
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 300
Аз пробвам различни и някои от тях имат успех, други не. В момента (от 3 дни) съм под надзора на съпругата ми, на някаква нейна диета. Засега ми харесва - може да хапваш горе-долу нормално Simple Smile

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Ето моите тайни, които при мене имат резултат.

Не ям хляб, кифли, банички, освен сандвич на закуска.

Не пия газирани напитки, чипс, снакс  /само в редки случаи  Mr. Green/

Не се храня след 7-8 ч вечерта /само по светло/

Не ям, когато не съм гладна.

Ям плодове за регулиране на стомаха.

# 2
  • Мнения: 9 063
1. До обяд пия вода и ям плодове, или само на вода карам, поне литър.
2. После си хапвам всичко, но задължително придружено със салата. Ям само пилешко месо и предпочитам зеленчуците, сготвени под всякаква форма.
3. Без газирани напитки, с малко кафе, умерено сладко, диетичен хляб или никакъв.
4. Упражнения в домашни условия и отскоро бягане Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 164
Бях две седмици на разделно хранене. Свалих 6кг и вече трети месец си задържам теглото. Скоро пак ще мина на тази диета, имам да свалям още 5кг.

# 4
  • Мнения: 7 837
Никаква и въпреки това, успехът за борба с кг, е голям  Grinning Спортувам поне 1-2 пъти седмично  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 096
От няколко дена съм на 3 пъти на ден по кофичка кисело мляко плюс някое доматче и 1-2 хилии хляб.
Но днеска направих курабиики и си похапнах от тях. Sick

# 6
  • Мнения: 2 897
Ето моите тайни, които при мене имат резултат.

Не ям хляб, кифли, банички, освен сандвич на закуска.

Не пия газирани напитки, чипс, снакс  /само в редки случаи  Mr. Green/

Не се храня след 7-8 ч вечерта /само по светло/

Не ям, когато не съм гладна.

Ям плодове за регулиране на стомаха.

За мен важи същото,бих добавила,че пия много вода и ям много зеленчуци,не ям месо,освен риба и морски деликатеси...върнах си отдавна старите килограми без много зор,даже имам тенденции да отслабна още,което ми е добре дошло...

# 7
  • Мнения: 6 472
Аз и диета сме две неща, които не могат да съжителстват заедно.  До сега успешно съм сваляла килца само с режима на Майкъл Търманд. През останалото време - спорт и балансирано хранене. Резултата винаги е бил напълно задоволителен.

# 8
  • Мнения: 300
Аз и диета сме две неща, които не могат да съжителстват заедно.  До сега успешно съм сваляла килца само с режима на Майкъл Търманд. През останалото време - спорт и балансирано хранене. Резултата винаги е бил напълно задоволителен.

Имам книгата му, но още не съм я започвал. А май трябва Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
Бях две седмици на разделно хранене. Свалих 6кг и вече трети месец си задържам теглото. Скоро пак ще мина на тази диета, имам да свалям още 5кг.

И при мен стана така с разделното хранене.За първата седмица свалих 5 кг.за втората 1 кг.От там нататък,до края на третия месец свалих още 7 кг.Общо за 3 месеца 13 кг,които си ги поддържам.Но аз продължавам с разделното хранене вече 6-ти месец,като смятаме с мъжо това да ни остане начина на хранене.Много ни допада и на двамата и се чувстваме страхотно.
Основното е да намериш начина на хранене,който е най-добър за теб.Аз не спазвам съвсем стриктно разделното хранене,но пак има напълно задоволителен ефект Wink
А,и това не е диета,а начин на хранене Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Малко ОФФ Embarassed

момичета, бихте ли пуснали някакви линкове, където човек може да прочете кои храни с кои се съчетават при разделното хранене.
Много ще съм ви благодарна Embarassed

# 11
  • Мнения: 2 161
Пия по два литра вода на ден.След 16 часа и с пистолет в челото не могат да ме накарат да хапна каквото и да било.По този начин след първото ми раждане свалих много килограми и от тогава не съм възстановила нито един,с изключение на втората бременност-10 кг.

Общи условия

Активация на акаунт