как спят вашите деца

  • 1 375
  • 37
  •   1
Отговори
криско е на 6м.и положина и маи много обича да спи на страни и като че ли иска да се обърне по корем но се притеснявам защото още не се обръща обре.При вас как е? newsm78 no no no

# 1
  • Мнения: 495
какво те притеснява?
да се обръща по коремче, какъв е проблема, ти само махни възглавници, ако има такива

# 2
  • Мнения: 765
 Последният месец спи основно по корем и е много смешна с това дупе което стърчи нагоре... Grinning

# 3
Последният месец спи основно по корем и е много смешна с това дупе което стърчи нагоре... Grinning
а колко е голяма овръща ли се свободно защото ние сме много тежички и още не можем добре

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина спи основно по корем, като мен.

# 5
  • Мнения: 2 804
Моите деца спят както се чувстват удобно -по корем , на страни , по гръб , а каката спи и половината върху леглото останалата част от нея между земята и повърхността на леглото .

# 6
  • Мнения: 398
По корем.

# 7
  • Мнения: 3 356
По гръб,разперен;по корем,със странно свити ръце и стърчащо дупе,;на една страна...изобщо-както му е удобно.Но най-му е удобно-при мама и тати,напряко на леглото,при възглавниците точно.И на кой каквото му се падне-я краче,я глава,я дупе  Laughing Laughing Laughing

# 8
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
Най-често по корем.
Забелязала съм че той абсолютно копира нашите пози за сън. Flutter

# 9
  • Мнения: 2 567
Още от както се е родила спи по корем.
Само когато спи при нас позата и се сменя с друга... върху тати   Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 15 215
По гръб или на страни. Не съм забелязала някога да е спал по корем.

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Върти се във всевъзможни пози, в момента пак спи с дупето нагоре.

# 12
  • Мнения: 1 860
Ще ми е по-лесно да кажа как не спи. Върти се навсякъде - ляво, дясно, с дупето на горе, по гръб, на топка и въобще както се сетиш. ooooh!

# 13
  • Мнения: 619
И каката и бебето спят ужасно,на всички страни . Laughing

# 14
  • Мнения: 195
По корем,на топка,с дупето нагоре.Завърта се на обратно в леглото.

Общи условия

Активация на акаунт