Отговори
  • Мнения: 2 959
Момичета, заповядайте в новата седмичка. Нека всички проблеми оставим в предходната. Само любовта, усмивките и веселото настроение да са с нас! Hug

Мамо Б, харесаха ли палачинките, как изкара на приятелският остров, след това хвана ли щукичка?

Дидолинке, Ти си нашата красива и силна мъжка мама. Целувки за Викича и Миката, и поздрави за Татито. Честит Ти нов аватар! Вкусна е била тортичката, а?! Hug

Майка, загуби се Ти тез почивни дни! Как ги изкарахте с твоето Елмазче- Томасче? Hug

Амейка, а Татито прави ли сайта на малкото Шоколадче? Hug

Тали Дан, лека работна и мирна седмица/ тя при Теб вече е започнала от днес/ Ти желая!

Италианските Момичета:
Джорджа, чакаме да покажеш красивият паркет, моля?!
МакДиРок-че, как изкарахте почивните дни с красивата Ти Джулка, ходихте ли при баба, колко племенници си имаш?
Зайченце, приятни морски мигове Ви желая с Криската!

Френските Дами:
Мамо Щтрумпф, показали се вече кътничето на Тони? Hug
Мариакара, приятни грижи около малкото лъвче- Гошко. Целувки за кака Яна и Майчето Ти.
Свети, лека работна седмичка и дано скоро се похвалиш с намирането на къща, и разбира се погалване за красавицата Ти- Манзана!
Мистик, как изкарахте съботата и неделята? Целувки за Лени! Hug

Немските мами:
Татянка, целувки за малката Ти подвижна бубка- Миленката! Heart Eyes
Вълшебнице- Вечернице, приятна седмичка на Вас с Мирелка и Лени желая. Как се оправяш с красивата косица на Мирелка? Връзваш ли я, или Тя предпочита да я носи пусната? Hug
Пепеляшке, успех на изпита Ти желая и много се радвам че започна да ставаш така редовна при Нас. Целувки за мъничето Ти! Hug

Холандските Лаленца:
Звездичка, наистина утре трябва да се отчетеш при нас както подобава- започвайки със закуската и завършвайки с разказ за тоз дълъг РД. Хубаво ли беше БГ винце? Hug
Карилиус, дано наистина се сбъднат плановете Ти за морски дни в края на седмицата. Hug

Елито, как сте с Бадемчето? Какво стана с дивана, ще се стига ли до фирмени услуги? Hug

Наничка, до къде стигна с поканите за РД на Габчо и Вал? Thinking

Американските мами:
Етка, поздрави на съседна Америка, докъде стигна с дипломната работа? Thinking
Анетте1104, поздрави за Нийчето и Стеф. Имаш ли си още ау- пеър, или ще трябва да търсиш нова? Hug

Английските мами:
Маймунка, забра ви ни ти в БГ. Целувки за Иваната! Heart Eyes
Мери, приятно изкараване в БГ и обиколка из провинцията. Целувки за Ели и Жорко! Heart Eyes

Испанските мами:
Герганче- Хулиганче, успех с мебелирането и пренасянето в новият дом!
Скарлетче, намя ли най- накрая да се прибирате по Испанските земи с двете кукли- Моника и Мади? Hug



Лек и успешен, слънчев и усмихнат Понеделник Ви желая!

Ето я и старата седмичка , интересна и снимкова беше тя, благодарение на Амейката и Мама Б, и много кулинарна, благодарение на Джорджа. Hug

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 02:03 от Kalida

# 1
  • Мнения: 7 430
... аз докато кърмя надникнах тук Wink
Калидичка - ама как ме кефиШ, как не забравяш никой - я издай тайната Wink

Ние вчера бяхме на барбекю на едно малко островче PaRC reGIOnal du BoiS de l' ILe BizaRD Прекарахме си чудесно и най-вече тогава, когато и трите ми бебета спяха Mr. Green
Там има плаж и пуснахме ВикО във водата - и после няма излизане  #Crazy Голяма игра беше, както и гълтане на супер мръсната вода Confused но пък топличка Wink

Днес се отдадохме на пазар - утре продължаваме Peace
Напоследък времето никак не ми стига  ooooh! и въобще не мога да седна до компа, а вечер, когато малките заспят си пускаме филмче и релаксираме Heart Eyes
Надявам се утре да имам повечко време за форума, макар, че днес Мишока прави 40 дни и аз мисля във вторник да събера малко приятелки в парка да почерпя Wink и утре ще правя тортичка Joy

Пожелавам на всички Ви приятна седмица, изпълнена с повече усмивки и щастие  bouquet
Обичайте се и  се радвайте на всичко хубаво в този живот Hug

Целувки и ви обичам

# 2
  • Мнения: 1 860
Здравейте, момичета!

Калида пак никой не е забравила и сериозно започвам да се замислям, как го прави.  newsm78 Не се сърдя, че си отговорила на Татянка, сега само чакаме вече добри новини.  Praynig Поканите са готови дори вече раздадени. Станаха много добре и всички много ги харесаха. Двойното парти все още не се провалило, а Вальо се държи в неведение, че нали ще правим изненада.
 На Майкъл му писах, че могат да дойдат, но след четвърти септември. Също така му написах, че няма да се чувствам в безопасност, ако той стои повече от 2 дена, но ще се радвам родителите му да стоят, толкова дълго - колкото искат. Мисля, че ме разбра правилно, какво имам предвид и писа, че ще ми каже кога ще дойдат.

 Дидка, голям малък разбойник е Викича. Как се посмях на "плуващата" снимка. Grinning Сладури са те.
 
 Звездичке, продължавам да стискам палци за  EFP
 
 Честито, момченце на Мариакара. Живи, здрави и много да се гледат. Hug

 Лека, весела и успешна седмица на всички!  newsm51

# 3
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета!

Ще закусваме ли? Hug



И за мама В :


Успешен ден и една прекрасна седмица ви желая! Heart Eyes Hug  bouquet

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и голлеми Hug Heart Eyes
*3ведичка, щеееее Hug  bouquet...благодаря, както винаги прекрасна 3акуска  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и кафе, ако може Blush
татито ни е в отпуска та3и седмица, утре на националният пра3ник на Швейцария, но парти няма да има Cry, 3ащото фойерверките са 3абранени 3аради опасностот пожари...та може да не се мяркам много често та3и седмичка, да 3наете....ама ще видим  Wink...малкото се сьбуди днес в 06.00  Rolling Eyes, до сега игра, следва папу и ще го пробвам да го хори3онтирам 3а малко....
Калида, не е 3апочнал сайта още, но та3и седмица няма да има и3мькване Naughty...
до после, много ви целувам всички   love001  love001  love001

# 5
  • Мнения: 7 914
Опитвам се да наваксвам с недочетена информация от миналата седмичка...ама е толкова много ooooh! ... че не  Crazy
 Mr. Green

Така, че ако нещо объркам по някое време да няма сърдити! Hug  bouquet

ДиДОлиНКа ,
 колко прекрасни снимки, Вики изглежда толкова доволен във водата...а барбекюто толкова вкусно( дори и за вегетарианка като мен)....Страхотно, че си правите подобно "забежки" от всекидневието! Hug  bouquet
Много ме впечатли ето това:

Много е красиво...ама аз какъвто съм си заплес, ще забравям да потеглям.... Mr. Green
ПП Дидке , по едно време май беше питала на кого прилича Вики.. и сега от тези тези снимки ми прилича много на теб! Hug Heart Eyes


Kalida , аз вече май доста ви отегчих с моите писания за РД-то....така, че мисля вече да ви го спестя...само пропуснах да спомена как мина празнуването с фамилията! Ама нали мина... да си развалям вкуса от прекрасната ми седмица, която потвърждава териата, че неплануваните неща са най- приятни! Hug  bouquet
Калида, ти също си сменила аватара...малката красавица май се е метнала на майка си, а? newsm78отивам да допиша нещо на Дидка

nana_cool
,
 мерси за пожеланието  Heart Eyes Hug
Двойното парти си го измислила много добре, дано Вальо да не разбере до последно! Hug
Не разбрах, ще има ли люлка за малкия Габи или ще изкачаш още известно време? newsm78

amei ,
 ooooh! ето почти забравих да ти кажа, че разгледах снимките и са страхотни.... Hug
 А на закуската кафенцето е в десния горен ъгъл Joy ...малък фотоапарат какво да се прави Mr. Green Hug Joy
Страхотно, че тримата ще сте заедно цяла седмица...пожелавам ви страхотна седмица с много емоции и весели игри за Шоки Hug

# 6
  • Мнения: 11 306
Добро утро от разхладена Германия!
Хич не падна дъжд при нас, само колкото да обере праха.
Калида, ти питаш за косата на Мирел - обича да я носи пусната, но... в тия жеги търпи фризьорските фантазии на майка си. Предната седмица беше на негърски плитки, мое творение. Най се кефи като и правя кока за уроците по балет.
По една усмивка за всички!

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Утро!
Всеки път забравям, този път да попитам, преди да ме отнесат пак мислите,
италиански мами, моля кажете как точно се произнася *stracciatella* всеки път като си поръчам такъв сладолед ме гледат с интерес и съм чула 3 начина на произнасяне; също така Чико или Кико се казва на марката бебешки стоки  newsm78

zwezdi4ka в първия момент помислих, че си снимала едно от нашите кръстовища, и тук има така поставени цветя и се питах кога ги поливат, че вечно са свежи при тия горещини.
И тук се захлади, снощи валя хубав летен дъжд, такъв аромат се носеше, че ми се прищя да спя на балкона.

Стискайте палци следобяд, аз бас ловя, че пак ще ни тупнат задача с Каролина Монакска  #Cussing out

# 8
  • Мнения: 7 914
El lucero del alba ,
при нас валя за около час като изведро и после продължи още час- два.....разхлади, вярно...ама сега в градината имаме езеро ooooh! , че и днес, като тръгвах за работата сутринта,  си сложих тънкото якенце Crazy
Май дъщеря ти в много търпелива, щом е издържала да я плетеш на негърски плитки....колко време ти/ ви отне? А тя откога ходи на балет? newsm78 Hug

pepelyashka ,
 сега като писа и се сетих...каква беше тази история ( от миналата седмица)около ? newsm78 Mr. Green
Аз съм карала в Германия, ама предимно по магистрали... и съвсем малко из градове... може би затова не съм виждала светофарите- букети Hug..Обаче все пак много ми допада идеята, само че горките цветя при този смог как ли оживяват? Rolling Eyes
Като спомена аромат...вчера точно преди да завали миришеше на дъжд...толкова силно.. от години не ми е мирисало така Hug


Мам' В
, да не би за теб да е още уикенд? Crazy Mr. Green Hug  bouquet

# 9
  • Мнения: 7 605
Добро утро и от мен,

и тук е хладни4ко (сравнително), ура  Laughing Милена май има поредната криzа на растежа, спането стана проблемати4но, не zаспива а се събужда много рано  Sad  А таzи криzа според книгата продължава до 5 седмици  ooooh!  ooooh!  ooooh!


Нана, много се радвам zа положителните новини, БРАВО  Hug

Мен ми е малко криво, днес преди 6 години бе убит вуй4о ми а утре стават 20 години от смъртта на майка ми.....  Sad  Sad  Sad

Лек ден на вси4ки, няма да ви досаждам с мра4ното си настроение....

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 084
....

pepelyashka ,
 сега като писа и се сетих...каква беше тази история .....
Ами помрънках тук, че не мога да си намеря читави обущета, та отложих търсенето за другата седмица. Whistling
 Лек ден на всички, омитам си дрипите и..до довечера  Peace

# 11
  • Мнения: 7 914
До довечера....а ти какви точно обувки/ сандали търсиш? newsm78

# 12
  • Мнения: 11 306
El lucero del alba ,
при нас валя за около час като изведро и после продължи още час- два.....разхлади, вярно...ама сега в градината имаме езеро ooooh! , че и днес, като тръгвах за работата сутринта,  си сложих тънкото якенце Crazy
Май дъщеря ти в много търпелива, щом е издържала да я плетеш на негърски плитки....колко време ти/ ви отне? А тя откога ходи на балет? newsm78 Hug


Аватара ти е прекрасен!
Търпелива е, като знам колко е суетна и след това как се върти половин час пред огледалото да се огледа колко е красива с новата прическа. Аз и направих 10 плитки само (косата и е много тънка и трудно се сплита на повече) и ми отне половин час. Обаче аз има тренинг и дали ще плета 1, 2 или 10 е въпрос на пъргави пръсти.
Тя ходи на балет вече цяла година - изрично по нейно желание. При нас практиката е такава, че ти предлагат за детето пробни часове и ако му харесва, тогава се включва в групата. Те са разделени на групи, според класовете, които имат положени (класовете се раздават след изпит по Лондонската кралска академия, не по руската школа, както беше едно време в България). Ние сега наесен ще се явяваме на първия изпит за клас. Flutter   Party

Татяна, не провесвай нос! Знам колко тъпо може да му е на човек в такива дни.  Hug Гушкай си Миленчето днес и му разкажи какво те тревожи (може и да ти поолекне така).

# 13
  • Мнения: 7 914
Tatjana , едно голямо  Hug...но се опитай да не се поддаваш на мрачното настроение.. нека при Миленка тези 5 седмици да са по кратки и ти да можеш да се понаспиваш... Hug  bouquet

El lucero del alba
,
  bouquet мерси  bouquet
Аз си спомням, че няколко пъти съм искала от мама да ме плете на негърски плитки..ама не ми е стигало търпението...пък и тя мойта коса винаги е била гъста и дебела и много много непокорна... да си издам една тайна Embarassed...четох преди 3-4 месеца в едно списания, че подобни буйни коси за да "слушат" се сплитат на плитки докато са мокри и така изсъхват.. и аз се сплитам на 5 плитки всеки път като си мия косата... Mr. Green и така съм къдрава цели 2 дена Joy
Това наистина е страхотно, за пробните часове...
тук всички холандски деца( поне 99%) задължително ходят 5-6" семестъра" на плуване още на 3-4 години... и накрая завършва с диплома Mr. Green

А каква е разликата между Руската и Лондонската школа? И коя е по- добра според теб? newsm78
нямаш ли снимки на малката балерина....интерсно ми е да я видя Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 11 306
Звездичке, аз съм учила по руската школа. Така преподаваха при нас едно време - всички на едно ниво от начало, един и същ екзерсис и тн.
Докато при английската е стъпаловидно - според възрастта, двигателната активност на децата, способността им да запомнят и изпълнят различни позиции и скокове. В долните класове всичко е по-скоро игра, а при руската школа си беше як чанч.
Не съм и правила още снимки, защото репетициите се провеждат при скрити врати, за да не се разсейват буболинките. Сега наесен за изпита предполагам, че ще ни пуснат.
Но е такава малка феерия - розово трико, розова тюлена поличка, розов чорапогащник, розови туфли. Като приказка!

Общи условия

Активация на акаунт