Отговори
  • Мнения: 939
Позволявам си да започна новата седмица с нова тема по въпроса. Дано не ми се сърдите  Embarassed
Поздрави на всички, които ще почиват, които ще празнуват, и които ще се похвалят с добри новини.
Успех, момичета! Praynig

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Добрю утро и от мен Mr. Green.Как сте мили момичета? За мен това ще е трудна седмица-в петък излизам в отпуск, ама до тогава ме чака много  atwork.Ползотворна и весела седмичка желая на всички и още много добри новинки.   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 951
Успешна седмица и от мен момичета. Ние миналата седмица си взвхме няколко почивни дни с моя мъж и сега се чуствам освжена и сядам да пиша дипломна работа.

# 3
  • Мнения: 4 324
Добър ден и от ме за тази седмица Simple Smile

Поне понеделника започва малко по-хладно. Жегата направо ме съсипва Sad

На почиващите - приятна почивка и много весело настроение.

Приятна седмица на всички!

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Приветче и от мен! Повече поводи за усмивки и радост да има през тази седмица!   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 419
Хубава седмичка и от мен  Hug

Корема ми е на топка вече от притеснение - следобяд съм на лекар  Praynig

П.С. Някой да знае момиче да не е на почивка? Чакам я да ни каже с нейния преглед какво е станало  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 4 324
Ая, силно стискам палци да те чуя (прочета) след прегледа Simple Smile

Успех! Стискам палци!

За Момиче, нищичко не знам, дано е на повчивчица някъде!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте и от мен Grinning И аз от петък съм в отпуск и гледам да отхвърля повечко работа, та затова чак сега се включвам.
Ая, стискам ти палци за прегледа!
На всички ви желая много хубава седмичка Hug

# 8
  • Мнения: 7 718
Весела седмица и от мен.
Аз всичко чета всеки ден, независимо, че много не пиша.
Но от утре заминавам за две седмици и може рядко да имам възможност да ползвам интернет и затова ми е малко тъжно за вас, но на всички пожелавам сбъдване на желанията. Laughing

# 9
  • Мнения: 4 324
Lali ми няма да можеш да видиш какво си излюпила Wink

Хеййййййй и още нещо. По време на отпуската влизането във форума е СТРОГО ЗАБРАНЕНО!!!

# 10
  • Мнения: 10 983
И от мен весела и успешна седмица   bouquet
Стискам палци на всички скоро да се хвалят с хубави изненади  Peace

# 11
  • Мнения: 7 718
Lali ми няма да можеш да видиш какво си излюпила Wink

Хе-хе-хе, заминавам по обяд, така че ще видя Laughing
Пък и се надявам нещо друго да излюпя Wink, защото днес-утре ми е овулацията. Laughing Laughing Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 4 273
Лали, пожелавам ти най-вече покрай овулацията да излюпиш нещо Wink А аз в началото си мислех, че тези яйца показват овулацията и се чудех, че на толкова много хора им е на 1 август Crazy И си почивай добре!

# 13
  • Мнения: 4 324
Пък и се надявам нещо друго да излюпя Wink, защото днес-утре ми е овулацията. Laughing Laughing Laughing

Стискам палци за това люпене Wink Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ама сега да не вземеш само за това да мислиш. Отдай се изцяло на почивката!!!

# 14
  • Враца
  • Мнения: 5 185
привет мадами, аз се загубих, че нета го нямаше, но и имам височайша заповед от коуежката да не ме вижда на линия  Laughing
Лали дано измътиш яйцето добре, а другото да не е някой тостер.
Aya,  чакаме хубави новини.
Весел ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт