Морски летни дни - с бебешорски новини 31.07-06.08

  • 9 189
  • 207
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 077
Срам голям, че по това време още няма темичка Laughing
Хайде, да ви пожелая всичко най-най-най, само хубави неща да ви се случват и по-малко проблеми и негативни емоции Hug
Аз, въпреки че не се включвам, ви навестявам чат пат и стискам палци всяка една от вас  Simple Smile
Весела седмица и много прегръдки от мен.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Здравейте сладуранки! Как карате лятото? Аз не съм писала скоро, но бях в отпуска и после няколко дни ми стопиха лагерите от работа  Crazy Иначе съм почерняла като негърче и леко напълняла от шведските маси  Blush
На всичкото отгоре карам един от най-ужасните ПМС в живота ми и не мога място да си намеря, а и вече четвърти ден не ще да цъфне гадината  Crossing Arms

Пожелавам на всички слънчева и усмихната седмица  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 3 560
Страхотна заглавие на темичка. Радвам се, че пак си тук Stef. Хайде тази седмица чакаме хубави новинки от доста хора  Simple Smile

# 3
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
дано да се похваля и аз тази седмица
стискайте ми палци

# 4
  • Мнения: 249
И аз искрено се надявам на добра новина, но само времето ще покаже, т.е. краят на тази седмица. Успех на всички чакащи!!!

# 5
  • Мнения: 9 077
Радвам се, че пак си тук Stef.

Ами аз само до обяд съм тука Embarassed
Заминавам си пак днес, тука в Пловдив нЕма живот Laughing

# 6
  • Мнения: 515
hristina_k стискам ти палци също така и на всички които продължават да НЕчакат newsm17 newsm17

До вчера сутринта и аз бях от тях но за съжеление гадната лелка се появи #2gunfire #2gunfire #2gunfire newsm45  незнам момичета гледам да не се разстройвам ама нестава всеки ми повтаря не го мисли толкоз ама как да стане този номер незнам как е възможно да спреш да мислиш за най голямото се желание незнам вече шести месец и нищо................С мъжо бебеправим през ден вече втори месец и пак нищо............................Незнам съжелявам че започвам така седмицата и дано не съм ви развалила настроението но нещо ми е кофти  Tired

Искренно се надявам да има добри новини от НЕчакащите това винаги ми действа добре Wink Hug

# 7
  • Мнения: 2 120
Много хубаво заглавие, Стеф.
Не се отчайвайте момичета и весела седмичка. Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Стеф, както винаги ме разбиваш с котките си  Crazy Тази се очертава от фаворитките ми  Laughing  Joy

# 9
  • Мнения: 515
fraUlika и narnia   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 10
  • Мнения: 200
Добро утро милички!  wavey
Много хубава седмичка изпълнена с бебешки новини ви желая!  newsm51
Стискам палци  newsm17 на всички които нечакат, между които съм и аз, да видим тъй желаните  EFP !
На всички които са на моренцето весело изкарване   grinning039  и да се изкъпете по веднъж и за мен, че аз чак края на август ще видя любимото ми моренце и то само за 4 дни  Sad .
Хеленка съжалявам мила  spoko . Разбира се, че не можеш да спреш да мислиш за нещо което толкова искаш, аз самата доста мисля за това, но просто недей да се отчайваш, другия месец дано да е вашия месец  Hug    bouquet .  Благодаря ти за  fingerscrossed .   smile3525

# 11
Здравейте, момичета...аз откакто миналия месец преживях поредния отрицателен тест, отново съм на вълна бебеправевне. Вчера тестът за овулация показа две черти, така че ще се трудим няколко дни, пък дано стане този път. Пробемът е, че моят мъж и все на път и трудно се уцелваме в "подходящите" дни, но тази седмица е тук, така че стискайте палци...Междудругото да ви попитам, след като тестът за овулация е положителен, колко дни трябва да работим и всеки ден ли да го правим...
Успех на всички и дано да има много положителни новини тази седмица Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
здравейте момичета
разписвам се и аз в седмичната тема защото и аз съм от чакащите:)
Успех на всички!

# 13
  • Мнения: 264
Страхотно заглавие Стеф  bouquet
С нетърпение чакам да минат тези две седмици и да тръгвам на море,че вече догуша ми дойде от работа Whistling.На всички пожелавам само хубави неща  през седмицата никакви лелки и само положителни тесчета и емоции Hug
Helenapeeva, не се отчайвай мила  Simple Smile.Горе главата и гледай напред,знам че е много трудно,но спокойствието е пътя към успеха  bouquet.
Лек и успешен ден на всички Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 3 560
helenapeeva една голяма  Hug от мен

Общи условия

Активация на акаунт