Англо-американското училище в София

  • 28 038
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Ами аз на това АЕА бях му хвърлила око още миналата година, понеже е тук в Дружба - много ни е близо. В сайта не намерих никъде информация дали приемат българчета и какви са таксите и затова им писах е-мейл, но так и не ми отговориха  newsm78.
Някой знае ли повече информация за таксите аз лично не успях да се добера до такава? Sad

При подаване на документи се попълва следната декларация:

Декларирам, че съм запознат/а със статута на Американо-английската академия в София, България, което е американско училище и издава само американска диплома и американски документи за завършен клас.

Информиран/а съм, че American English Academy of Sofia, Bulgaria не е част от Българската образователна система и не издава българска диплома и български документи за завършена образователна степен. Всички предмети се преподават само на английски език.

# 16
  • Мнения: 688
monda страхотен личен сайт си дала на всички тези места ли си била ?  newsm09. Страхотно е  smile3501

Ами случайно да знаеш от какъв порядък са таксите за този АЕА?  newsm78

# 17
  • Мнения: 13 512
20 000 евро на година

# 18
  • Мнения: 688
това прави по около 1666,6~ euro на месец  Weary, аз дори не познавам хора в BG с такива заплати newsm12
Явно не е за българи  smile3518
Ами имам 1 година да се спра на подходящо училище за дъщеря ми която тази година ще е в предучилищна  smile3506
А избора на училище е направо кошмар  smile3511 хем да е не толкова далече, хем да е високо нивото на преподаване там хем куп други неща  smile3514
Не знам дори на частно или на държавно да се спра - все пак частните са бая пари и май няма да са ни по джоба. newsm23

# 19
  • Мнения: 195

 NaughtyТова не е вярно. Таксата е 275 Евро на месец или 2750 на година за училището и 225  на месец  (2250/год. ) за детската градина.
Дъщеря ми ходи на лятно училище там и знам със сигурност.  Става дума за AEA (Американо-Английска Академия), това което се намира в Дружба. 
Другото,  което е споменато  по-горе (Англо-Американско училище) е доста по-скъпо, но едва ли чак толкова Shocked

# 20
  • Мнения: 13 512
За Англо-Американското Училище говоря. Не съм проверявала лично, чух от познати.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Двете училища са различни.

В сайта на Англо-Американското има цялата нужна информация + таксите.

Ето тук :http://sofia.ecis.org/general/fees06_07final.htm

Между 11 и 15 хил Евро са.

# 22
  • Мнения: 688
Благодаря ти скъпа veto Laughing
Ти вдъхна повторна надежда у мен за това училище. Знаеш ли какви са условията и необходимите действия от моя страна, за да запиша детето си там на училище.  Може да ми пишеш и на личния.
Много ти Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт