Слух - хепатит в Пловдив?!

  • 1 085
  • 20
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Днес се канех да ходя на пазар в Пловдив. Тъкмо съм нагласила бебешкия списък и пари, а-ха да тръгна и моя мъж звъни и казва - "Недей да ходиш, има хепатит А". Хепатит не се хваща в магазините ще кажете вие, ама аз нали като изкупя магазините ще седна с приятелка някъде нещо да хапнем. Сега стоя, държа ключовете на колата и мисля - това дали е лъжлив слух или е истина. Ако е истина.... май-май ще си пазарувам по интернет.

# 1
  • Мнения: 377
Има, но засега случаите са само в Столипиново и повечето болни са деца. "Горките" им майки се чудели как така се заразяват, при положение, че цял ден си играят в боклуците.  #2gunfire

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Значи все пак има. То братята-роми са навсякъде. Ще си стоя вкъщи.

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Тоя хепатит в Столипиново си го има от месец поне и някак си си живеем в Пловдив и не се заразяваме. Е, налага се да си мием ръцете отвреме-навреме, ама к`во да прайшь, епидемия .... Wink

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Ти мен ако питаш - в събота пак бях цял ден в Пловдив, миткахме по центъра и по магазините.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не е слух, ето:
Цитат
Епидемичен взрив от хепатит в Столипиново

DarikNews - 31 Юли 11:21
Епидемичен взрив от хепатит А е обявен в пловдивския квартал Столипиново. Това съобщи първо пред Дарик радио д-р Ели Кунчева, началник отдел“Противоепидемичен контрол“в РИОКОЗ-Пловдив. Регистрираните до днес случаи на заболели са 119. Очертава се по-голям брой огнища на отделни улици – по 4, 6, 8 и 14 има. Ние препоръчваме освен дезинфекцията, да сеизвърши и разширена дезинфекция – да се прави и в домовете, където няма случай на хепатит, обясни д-р Кунчева.

# 6
  • Мнения: 9 063
Да, има хепатит, но всичко е въпрос на хигиена, така че не си разваляй паразуването заради това Simple Smile

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Днес вече не ми се ходи, но утре - дръж се Пловдив, аз пак ида Mr. Green

# 8
  • Мнения: 46 436
Тръбят го в новините от няколко дни, не е слух  Grinning В Столипиново ...
Аз бих отишла по магазините  Simple Smile спазвай добра хигиена  Peace

# 9
  • Мнения: 6 206
Ако ще пазаруваш от Столипиново!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Ако ще пазаруваш от Столипиново!
К'ви ще ги върша там?! Аз по центъра ходя или в големите магазини. Ама ромите не стоят само в Столипиново.

# 11
  • Мнения: 920
Не е слух, дават го по ТВ. Но след като показаха къде си играят децата се учудвам, че е хепатит, а не бубонна чума.

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 569
От кой хепатит се мреше?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не е слух.Има над 160 регистрирани случая.Казаха,че е от някаква храна,но не до уточниха каква

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Не е слух.Има над 160 регистрирани случая.Казаха,че е от някаква храна,но не до уточниха каква

Това с храната е в Своге.

Общи условия

Активация на акаунт