Подарък за 11 г. младежи?

  • 594
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Вдругиден синовете на моята колежка имат рожден ден. Искам да им купя по нещо дребно (не сме канени и няма да съм на работа този ден, но все пак...), но си нямам ни най-малка представа какво би ги впечатлило. Падат си по кечисти  Sick, родителите им купуват ГСМ-и и дрехи... направо не знам. Близнаци са, искам общата стойност на подаръците да не надвишава 15-ина лв. И нещо друго - какво е по-добре - един общ подарък или по нещо за всеки?

# 1
  • Мнения: 2 584
нещо за всеки че да не се карат, ама какво не мога да ти кажа, питай майката след като се интересуват от кечисти какво нямат, май имаше някакво списание за кеча, или пък тениски със снимки на кечисти, дано съм помогнала с идея, знам колко е трудно сина е на 14г. и аз все се чудя какъв подарък да му взема, затова го питам, по добре да е нещо което иска дори и да я няма изненадата

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В края на краищата ето какво взех - попаднах случайно в "Пикадили" на следния комплект - дневник с ключета + писалка със "симпатично" мастило + специален ключодържател-фенерче. Когато пишат на листите на дневниците с писалката нищо не се вижда, трябва да насочат светлината (UV) на фенерчето, за да се разчете. Купих и на двамата по един комплект. На мен ми се стори интересно, надявам се и на тях да им хареса!

rut,  Heart Eyes

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
В края на краищата ето какво взех - попаднах случайно в "Пикадили" на следния комплект - дневник с ключета + писалка със "симпатично" мастило + специален ключодържател-фенерче. Когато пишат на листите на дневниците с писалката нищо не се вижда, трябва да насочат светлината (UV) на фенерчето, за да се разчете. Купих и на двамата по един комплект. На мен ми се стори интересно, надявам се и на тях да им хареса!

rut,  Heart Eyes
о, твърдят, че било последната мода в преписването  Mr. Green Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Значи, ако издържи до края на лятната ваканция, ще им повиша и успеха! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт