Кога се променят очите?

  • 1 210
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 946
Кажете ми, моля,  кога се променят очите на бебетата и придобиват истинския си цвят?

# 1
  • Мнения: 1 353
Ами нашите очи не се промениха но иначе съм чувала различни версии:след годинка,след две........вашите какъв цвят са?

# 2
  • Мнения: 2 950
На Йоана очите бяха мътно сини докато я кърмех. След това станаха черни  smile3521

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами различно.Нашите се промениха около 5-тия  месец.Не зависи от това дали още го кърмиш или не,това са бабини глупости.Аз продължих да го кърмя до 8-мия месец

# 4
  • Мнения: 3 334
Нашите придобиха /избистриха/ истинския си цвят към 3м.Чувала съм от баба ми,че докато се кърми детето очите не се променят,дали е вярно не знам,защото не съм кърмила по ред причини!

# 5
  • Мнения: 4 668
Марти се роди със сиво - сини очи  smile3506 като повечето бебета . Две седмици след това му станаха кристално сини .
Кърмен е само 30 дни . Преди два месеца отново станаха сиво - сини и мисля , че това ще им е цветът , свекър ми е със същите очи !

# 6
  • Мнения: 282
Моята се роди с кафяви очи и някакъв много лек синкав оттенък. След няколко седмици твърдо станаха кафяви. Още я кърмя и много се надявам като се избистрят съвсем да отидат към зеленикавия оттенък!

# 7
  • Мнения: 6 155
На дребния му се промениха около 6мес. , въпреки, че беше на кърма  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 8 505
До около 2,5г приемат окончателния си цвят.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 164
Индивидуално е.

# 10
  • Мнения: 10 982
Чувала съм, че сините понякога потъмняват след 6-7 месеца.

# 11
  • София
  • Мнения: 946
На Елена очите като се роди бяха мътно сини като на повечето новородени. Сега е на почти два месеца и са изчистено сини. Аз не кърмя, от самото начало е на АМ. Но не ми се вярва да останат сини. Затова ви питах при вашите бебчета как е.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Това за кърменето и очите е един мит, който като го срещна, всеки път падам... doh ooooh! Ако някой ми обясни логиката, ще съм много благодарна!  Wink
Чела съм, че обикновено до третия месец се променя цветът, ако ще се променя изобщо, защото Калина няколко седмици след раждането си беше вече с ясно сини очички и така си остана, а я кърмих до 8-ми месец.

# 13
  • Мнения: 1 117
На Валери очите до  към 6 -ти месец бяха тъмно синьо-сиви , но се виждаше ,че се променят към кафяво.

# 14
  • Мнения: 1 234
На синът ми очите бяха тъмно сини като се роди, и останаха така до година и 2-3 месеца, кърмих до почти 11 месечна възраст. Минаха през пъстри и сега вече са си чисто кафеви, като на тати  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт