Хайде пак да поговорим за диети...имам нужда от съвет

  • 460
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте на всички мамита!Наистина имам нужда от съвет
Значи преди 4 месеца започнах с НВД и свалих 10килограма;от 77 сега съм 67 но съм висока 167см и имам нужда да се разделя с още 10кг. но нещо напоследък не ми се получава от един месец не мога да сваля нищо!и конкретно въпроса ми е според вас дали малко да разнообразя и да направя зелевата супа.Но дали след НВД ще имам резултат със зелевата че и без това съм чувала че с даден хранителен режим организма свиква и е добре да се сменят а пък и аз си чувствам че искам малко да се разтоваря от тези меса яйца и пр.
Ще се радвам на всеки който сподели конкретно по въпроса ми и въобще как се бори с килограмите

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами аз свалих всичко излишно с разделно хранене.Писах за това в няколко други теми.За 3 месеца-13 кг.В средата на третия месец спрях да свалям ,но ми останаха още 2 килца.Тогава,явно в пристъп на лудост Mr. Green,започнах зелевата супа.Не стига,че се чувствах отвратително,гладна,корема ме болеше от тази супа,но и не свалих НИЩО,нито грам.Спрях я,минах си пак на разделно хранене и още на следващата седмица свалих още едно килце.След две седмици вече бях свалила и двете и вече трети месец си ги поддържам.
Та,при мен това е начина Peace

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Според мен си в застой и трябва да понамалиш броя на калориите. Нищо, че си на НВД - все пак, този режим позволява да се яде доста мазно. Направи си приблизително сметка колко калории поемаш на ден.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт