Деси Добрева се омъжва.......+ снимки

  • 11 773
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 039
на 5-ти август Деси Добрева, бившата беквокалистка от шоуто на Слави се омъжва официално във Варна.

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 12:15 от Хера

# 1
  • Мнения: 271
за кого или е тайна

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Да й честито  smile3501. Аз не мога да я понасям- визуално ми е просто  Sick

# 3
  • Мнения: 490
Браво! И за кого?
Много ми харесва като певица и визия   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 629
Радвам се за нея, много скромно и свястно момиче.

# 5
  • Мнения: 46 438
Да й е честито!  Peace

# 6
  • Мнения: 3 216
Коя беше Деси? Тази,която се махна?

# 7
  • Мнения: 10 983
Тази сутрин имаше тема в dir.bg, но сега не мога да я намеря.

# 8
  • Мнения: 6 039
oмъжва се за гаджето си, с което е от няколко години. Всъщност те сключиха брак преди 1 година, тайно, сега ще има истински църковен ритуал и иху-аху

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
Тя не замина ли за щатите?

# 10
  • София
  • Мнения: 61
И за кой ще се омъжва?

# 11
  • Мнения: 22 867
Цитат
Деси Добрева ще се омъжва
    Бившата вокалистка на "Ку-ку бенд" Деси Добрева получила годежен пръстен с диамант от своя дългогодишен приятел Мартин навръх 24-ия си рожден ден. Бъдещият съпруг на певицата също е от Варна и е съученик на сестра й Милена. Той има малка фирма за метални орнаменти за обзавеждане. Датата на сватбата още не е уточнена, тъй като Деси скоро заминава за Бостън, където ще учи в "Бъркли" - най-престижния музикален колеж в света. Досега тя ревниво пазеше личния си живот от медиите.

Инфото е от март 2005 год.,в-к Новинар.

# 12
  • Мнения: 13 512
Цитат
Деси Добрева ще се омъжва
    Бившата вокалистка на "Ку-ку бенд" Деси Добрева получила годежен пръстен с диамант от своя дългогодишен приятел Мартин навръх 24-ия си рожден ден. Бъдещият съпруг на певицата също е от Варна и е съученик на сестра й Милена. Той има малка фирма за метални орнаменти за обзавеждане. Датата на сватбата още не е уточнена, тъй като Деси скоро заминава за Бостън, където ще учи в "Бъркли" - най-престижния музикален колеж в света. Досега тя ревниво пазеше личния си живот от медиите.

Инфото е от март 2005 год.,в-к Новинар.
Да,абсолютно точно е инфото,сегавече е уточнена и датата за сватбата,поканени са гостите и ..да са живи и здрави!

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да й честито  smile3501. Аз не мога да я понасям- визуално ми е просто  Sick
  Laughing LaughingЕй на това казвам мил човек, браво! HugНе можеш да я понасяш, а благородно и честитиш!!!!  bouquet

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Да й честито  smile3501. Аз не мога да я понасям- визуално ми е просто  Sick
  Laughing LaughingЕй на това казвам мил човек, браво! HugНе можеш да я понасяш, а благородно и честитиш!!!!  bouquet

Моля, моля, без жлъчни подмятания! Едно няма нищо общо с другото- не я понасям визуално, но това не значи, че тя е лош човек. Просто не е мой тип жена  Grinning А че се омъжва, си е за поздравления, защо да не й честитя?!

Общи условия

Активация на акаунт