Слагат ли епидурална упойка ако нямаш уговорка /Окр. б-ца - София/?

  • 597
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 625
Аз родих в Окръжа болница - София и въпреки, че няколко пъти поисках упойка се направиха, че не ме чуват. После се оказа че анестезиолог е нямало и щяло да отнеме час и половина да дойде! А лекарката при която раждах ми каза, че трябвало да се уговоря 2 дни предварително?!? Има ли някой раждал без уговорка и с епидурална в Окръжна или там практиката е ако нямаш лекар няма и упойка?

# 1
  • София
  • Мнения: 946
Аз раждах в Окръжна с упойка и имах уговорка за това. Моята докторка ме предупреди, че трябва да говори с анестезиолог предварително.
Едно момиче, с което заедно раждахме, пита моята анестезиоложка за упойка, тя й отговори, че няма проблем, струва 100 лв. и че трябва да реши дали иска, за да знае анестезиоложката дали да си тръгва или да чака раждането й.

# 2
Аз раждах в Окръжна без уговорка, но не съм си искала упойка, сестра ми роди там също без уговорка преди почти година, поискала си, казали й че струва 100 лв, тя се съгласила и й сложили. Незнам защо така са се отнесли към теб - сигурно така им е изнасяло.

# 3
  • София
  • Мнения: 38 211
И аз си исках, анестезиолога беше там, но не ми направиха. Може би защото лекарката с която се бях уговорила я нямаше /тръгнах да раждам по-рано от термина/. Не знам.

anya, ти при кого ражда?

# 4
  • Мнения: 243
Аз също раждах там преди 1 год. и 4 месеца без никакви уговорки!Като видях, че няма да издържа на болката и си поисках упойка и ми сложиха без никакви проблеми. А и доколкото знам анестезиолог винаги има.

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 20:10 от Linet

# 5
  • София
  • Мнения: 625
И аз си исках, анестезиолога беше там, но не ми направиха. Може би защото лекарката с която се бях уговорила я нямаше /тръгнах да раждам по-рано от термина/. Не знам.

anya, ти при кого ражда?

При д-р Жекова.

# 6
  • София
  • Мнения: 625
Аз също раждах там преди 1 год. и 4 месеца без никакви уговорки!Като видях, че няма да издържа на болката и си поисках упойка и ми сложиха без никакви проблеми.Даже несъм и плащала за нея! А и доколкото знам анестезиолог винаги има.

Тогава нямаше! А ако има постоянно защо да правиш уговорка?
Ти сигурна ли си, че ти сложиха епидурална, защото тя навсякъде е платена!

# 7
  • София
  • Мнения: 38 211
И аз си исках, анестезиолога беше там, но не ми направиха. Може би защото лекарката с която се бях уговорила я нямаше /тръгнах да раждам по-рано от термина/. Не знам.

anya, ти при кого ражда?

При д-р Жекова.


Защо ли си занех че ще ми отговориш така. Жекова си е злобарка.

Общи условия

Активация на акаунт