Магазин БИАНКА в ЦУМ??

  • 11 365
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Момичета, току-що ме зарибиха с този магазин и нямам търпение да получа едни парички, за да понападна намаленията. Понеже почти всички  марки не поддържат моята сегашна номерация, се случва така, че само обикалям покрай магазините като коте покрай салам ииии....нищо.
Моя близка ми каза, че там се намират много хубави нещица и за пухкавелки.........ако някой има инфо, моля да сподели.
Или сайт да ми даде, Praynig

# 1
  • Мнения: 13 512
Да, Бианка е един от малкото магазини, в който можеш а намериш голяма номерация дрехи- имат различни колекции- по-младежки, по-зрели, официални, не само на марката Bianca, a и на още няколко немски марки.Дрехите са наистина качествени, а цените по време на намаления- са  добри. Иначе една пола е  100-150 лева.
http://www.bianca.de/

# 2
  • Мнения: 270
купувай каквото можеш! аз съм страхотна почитателка на тази марка, даже роклята на абитуриентския ми бал беше от там, имам още 2 официални рокли и няколко ежедневни дрешки. малко са скъпи, но при всички положения си заслужават парите, а и със сигурност ще намериш какъвто размер искаш и ще получиш качествена и безплатна корекция, където (и ако) е нужно!

# 3
  • Мнения: 270
също така имат и магазин срещу бившето американско посолство (сега май е Сервантес клуб), по посока Шератон, при стълбичките за ротондата.
да се изфукаш като си напазаруваш!  bouquet

# 4
  • Мнения: 5 140
Хареса ми колекцията от сайта, но мога да си представя какви цифри са.
Ако можеш си грабни Шаркчице нещо щом си си харесала и те влече.

# 5
  • Мнения: 13 512
Хареса ми колекцията от сайта, но мога да си представя какви цифри са.
Ако можеш си грабни Шаркчице нещо щом си си харесала и те влече.
Не знам в момента какви намаления има, но стигат и до 70% в края на сезона.

# 6
  • Мнения: 2 161
И аз съм голяма почитателка на Бианка.За големите намаления исках да ти кажа в края на сезона,ама тя monda както винаги толкова е изчерпателна,че не остава на другите да обяснят туй онуй  Grinning

# 7
  • Мнения: 13 512
И аз съм голяма почитателка на Бианка.За големите намаления исках да ти кажа в края на сезона,ама тя monda както винаги толкова е изчерпателна,че не остава на другите да обяснят туй онуй  Grinning
Е,затова пък ще ти оставя удоволствието да  съобщиш когато намаленията достигнат скандалните 70%

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
малко са скъпи, но при всички положения си заслужават парите

За това не съм сигурна.

със сигурност ще намериш какъвто размер искаш

Това е вярно Peace

ще получиш качествена и безплатна корекция, където (и ако) е нужно!

В Бургас, корекциите се заплащат от клиента Rolling Eyes (като се има предвид цените), но ти препоръчват шивачка.

Преди два месеца, си купих костюм от две части (панталон и сако), за 270лв. Точно на третото обличане, панталона се съдра/разнищи точно на ръба от зад.
Занесох го при шивачката, да го спаси. Тя каза, че плата е лигав и не може да се направи нищо, понеже ще се отнеме доста от плата, като го набоде с карфица, остана дупка в плата, настоя да направя рекламация в магазина. Искам да отбележа, че панталона кройката му е свободна и ми стои леко свободен.
Естествено, в магазина казаха че до сега рекламации от "този модел", не са правени. Плата е обработен лен, и изглежда по скоро като сатен.
Познайте какво ми предложи управителката: да отслабна Rolling Eyes или да се пришие колана от сакото Rolling Eyes.
После се върнах при шивачката, тя ми каза че не за първи път клиентки на магазина ходят при нея да спасява тяхна конфекция.
Така, сега аз си имам в гардероба един панталон за 100лв. които може би, ако не отслабна никога няма да нося.
Но въпреки, това шивачката, ми каза дори и да сваля нужните килограми, понеже плата е слаб, отново ще се разнищи на това или друго място по ръбовете, и трябва никога да не сядам.

# 9
  • Мнения: 2 241
И аз доста пазарувам от Бианка, за щастие не съм имала проблеми като тези на Миленика, дори обратното - имам дрехи от няколко години, които са ми омръзнали от носене, но не са мръднали. Явно съм извадила късмет. Simple Smile

Та видях и аз, че има намаления и замислям набег натам, снощи влязох в магазина на Съборна, много стока има на 50% намаление, но нищо не харесах на пръв поглед, то аз съм и с по-особени размери в момента Simple Smile, или поне пропорциите ми не са обичайните. Ще прескоча утре до ЦУМ, там винаги има по-голям избор.

Последно си купих една блуза от Варна и ми направи впечатление, че стоката в различните магазини е доста различна - в двата софийски, в пловдивския, във варненския. Защо ли е така newsm78

Да не говорим, че преди 2-3 месеца влизах в магазин Бианка във Виена - съвсем пък нищо общо, е, и цените в пъти по-големи...

# 10
  • Мнения: 13 512
Явно съм извадила късмет. Simple Smile
Аз пък по-скоро си мисля,че Миленика не е имала късмет. Много неща съм си купила от Бианка- поне по 2-4 на сезон и досега не съм имала никакъв проблем-нито с маериите,нито с ушиването. Определено смея да твърдя,че това е една от малкото качествени марки  конфекция в България. Във Варна неприятното е, че продавачките са адски нелюбезни!

# 11
  • Мнения: 2 241
Явно съм извадила късмет. Simple Smile
Аз пък по-скоро си мисля,че Миленика не е имала късмет. Много неща съм си купила от Бианка- поне по 2-4 на сезон и досега не съм имала никакъв проблем-нито с маериите,нито с ушиването. Определено смея да твърдя,че това е една от малкото качествени марки  конфекция в България. Във Варна неприятното е, че продавачките са адски нелюбезни!

Може би защото продават на различни фирми, освен Бианка има Tuzzi и... сега ги забравих другите, може с костюмче от тези другите да са е получила издънката.

А за последното си адски права - чаках около 15 минути, за да благоволи някоя да да дойде да ми вземе парите за блузката  Close (бяха си заформили купон с ядене и пиене зад едни щендери във вътрешната зала). Трябваше вярно да си тръгна с блузката без да платя, ама нали са обезопасени - щеше да се опищи целият център и да се изложа на родна почва. Simple Smile 

# 12
Може ли да ми кажете къде в Пловдив има магазин на Бианка ?

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
Тома неверни Joy
Току-що се връщам от там - взех си неща с по 70 % намаление, направо съм нова мадама Simple Smile кеееф Simple Smile Продавачките мили и услужливи, бе, приятно да покиснеш час-два, докато си харесаш нещо...
Препоръчвам Ви горещо за всички да идете и да си харесате - дрехите са със страхотно качество и чудесно изпълнение!!!


Цените на неща, които са били по 100-150 лв сега са по 39-49  Peace

Днес две гъркини щяха да съборят пробните, които въпреки че са широки достатъчно, пак не ги събраха тези двете...

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 19:15 от crossamaia

# 14
  • Мнения: 5 370
Тома неверни Joy
Току-що се връщам от там - взех си неща с по 70 % намаление, направо съм нова мадама Simple Smile кеееф Simple Smile Продавачките мили и услужливи, бе, приятно да покиснеш час-два, докато си харесаш нещо...
Препоръчвам Ви горещо за всички да идете и да си харесате - дрехите са със страхотно качество и чудесно изпълнение!!!


Цените на неща, които са били по 100-150 лв сега са по 39-49  Peace

Днес две гъркини щяха да съборят пробните, които въпреки че са широки достатъчно, пак не ги събраха тези двете...
Не бе, чудо моЙе, ама напрао ме заинтригува яко. Аз не съм се отказала да отидем-имам да вземам обезщетение за над 30 дни неползван отпуск. Party

Общи условия

Активация на акаунт