Помощ и идеи за похода на 5-ти

  • 473
  • 2
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
За похода за кърмене на 5-ти нямаме:
- озвучаване - в крайната точка да си кажем две добри думи колко сме яки  Mr. Green
- храна - ще се уморим и прегладнеем от ходене. Ако имате познат производител на тестяни или сладкарски произведения, бихте ли го попитали дали е склонен да спонсорира с малко от произведенията си 50-80 гладни човека (като гледам анкетата, надали ще сме повече)?

Походът е за забавление и отчасти - за набиране на средства. Но най-вече първото - предвиждаме да има забавни игри с наградки, много сладки приказки и смях - гответе се!  Grinning

п.с. ако има желаещи спонсори да осигурят някои от наградите за игрите - няма да ги върнем със сигурност!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Побут Simple Smile
Включвайте се с идеи!

# 2
  • Мнения: 988
Познати нямам, но една идея - някой производител на минерални води няма ли да ни спонсорира с водички в жегата? Особено тея дето се водят изворни и че ставали за бебета, ще се навият според мен, защото бездруго сме им таргет група, та защо не се възползваме?

Извинявам се че не мога да се включа практически в организацията, още нещо съм доста ошматкана  Embarassed ама вече четири месеца съм така, време е да се стегна май  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт