За себеуважението след изневярата

  • 3 830
  • 51
  •   1
Отговори
Пиша като гост по разбираеми предполагам причини. На служебното ми място скоро се заформи любовен триъгълник. Всичко излезе наяве и измамения съпруг уволни любовника на жена си. (И тримата работеха в една фирма). Съпругът обаче сега прави всичко възможно да върне на работа съперника си, защото така ще има по-малко служебни задължения!!! Стана за смях пред всички, не само че му сложиха рога, но и излиза да пие бира с другия, за да го умилостиви да се върна на работа. Жал ми е за него  и за детето... Жена му се върна пак да живее с тях като свършиха парите, но докога? С мъж, който се унижава сам по този начин колко още ще издържи преди да се отклони пак от пътя? Не знаем какво да съветваме и как да се държим и да се месим ли изобщо??? Объркана работа.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Според мен, не се бъркай. Ситуацията е доста сложна и без това...

# 2
  • Мнения: 14 472
каква ти е целта с тази тема не мога да разбера. какво те засяга тебе, нали си само служител във фирмата. или ти си жената на която са изневерили?или може би си любовника?
за пореден път се убеждавам, че не трябва 4гостите" да имат възможност да започват теми
или още по-добре /както в един западен форум например/ - чакаш одобрение от модератора за пускане на тема. така ще се избягнат всички подобни на тази, всички теми "какво мислите", а за коректната граматика да не говорим - ще стане правило, а не изключение. е модераторите сигурно няма да са съгласни щото ще им се отвори бая работа ама....

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
да, не се бъркай, не знаеш какво е в кухнята.

# 4
  • Мнения: 3 091
А защо си като гост? питам само

Мразя да коментирам чужди истории - а и не виждам смисъл.

# 5
  • Мнения: 819
На мен дори не всичко ми стана ясно newsm78 Какви пари,какви 5 лева? Жената с любовника ли свършили парите и тя се върнала при мъжа си...ама хич не е ясно. А и наистина,ти ако си САМО страничен наблюдател,защо изобщо трябва да правиш нещо? То си е тяхна работа... newsm78

# 6
  • Мнения: 1 858
Според мен, не се бъркай. Ситуацията е доста сложна и без това...
Аз съм на същото мнение!

# 7
  • Мнения: 4 621
Според мен, не се бъркай. Ситуацията е доста сложна и без това...
Това е и моето мнение

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пиша като гост по разбираеми предполагам причини.
Аз не ги разбрах... освен ако не си някоя от страните на триъгълника. Но очевидно не си, защото питаш да се месите ли... според мен- не.

# 9
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Цяла сапунка. Трябваше да прочета два пъти за да схвана. И аз да питам - какво се очаква от нас?

# 10
  • Мнения: 5 475
Не разбирам за какво трябва да се  бъркате.  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 462
Ако работата пречи на любовта - зарежи я!

# 12
  • Мнения: 3 164
Ако работата пречи на любовта - зарежи я!

кое от двете обаче, да зареже Crazy Grinning

щом толкова те бОли за създалата се ситуация, ами не оставяйТЕ нещата така, може да спретнете поне още един подобаващ сценарий newsm08

# 13
  • Мнения: 552
Ако работата пречи на любовта - зарежи я!
Ей това е мъжка приказка  Sunglasses Направо не е за вярване, че това го казва мъж - нали има един лаф, че на мъжете личният живот им пречел на работата, а при жените било обратното  Joy Според мен масово се потвърждава от практиката...  Laughing

# 14
  • Мнения: 289
Цяла сапунка. Трябваше да прочета два пъти за да схвана. И аз да питам - какво се очаква от нас?

И аз така Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт