Крем за подтискане растежа на космите?

  • 2 592
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Чували ли сте за кремове за подтискане на растежа на косъма? Какви сте ползвали и бихте препоръчали? Какъв е ефекта от тях?
Четох реклама за такъв на фирма Антоанет, но нямам представа нито от цената, нито от ефективността му...

# 1
  • Мнения: 5 317
Аз съм използвала такъв лосиона на Ейвън,но не забелязах никакъв ефект.

# 2
  • Мнения: 139
Аз използвам серията SSS намаляващ окосмяването, на AVON. Доволна съм! Можеш да пробваш. Laughing

# 3
  • Варна
  • Мнения: 779
Моят съвет е да не се заблуждаваш от разни реклами и да не си даваш парите напразно. От такива кремове и лосиони ефект няма.  no

# 4
  • Мнения: X
Аз използвам серията SSS намаляващ окосмяването, на AVON. Доволна съм! Можеш да пробваш. Laughing
И аз я ползвам,много ми харесва като миризма и изобщо като серия,макар,че не съм забелязала ефект върху космите

# 5
  • Мнения: 377
Моят съвет е да не се заблуждаваш от разни реклами и да не си даваш парите напразно. От такива кремове и лосиони ефект няма.  no

И аз съм на това мнение. Ползвала съм на Ейвън, на Арома и още 2-3 марки, но с нито един не е имало забележим ефект.  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 927
Има такъв нов крем и на JUVENA. Аз им ползвам цялата серия за тяло, но точно този не съм го пробвала  newsm78 . Някой има ли впечатления от този крем?

# 7
  • Мнения: 113
Аз още миналата година си бях взела този на Avon голям боклук е, ако е за него не си давайте изобщо парите Close

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз ползвам крема на COLLIN за забавяне растежа на космите, 28лв. - 150мл. Ползвам го от 3г. след електроепилация на горна устна, може би забавя растежа, но не очаквай чудеса.

# 9
  • Мнения: 266
Чувала съм страхотни неща за крема VANIQA- доста успешно се борел с окосмяването, но за съжаление в България още не е одобрен. Някой може ли да сподели опита си с него?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Аз съм ползвала Lycia и Kerapil на LED. Не забелязах ефект  Sad

# 11
  • Мнения: 40
Явно мили дами с гадните космаляци няма оправия, това е положението.Остава ни само безкрайното скубане. Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 1 986
  Аз не съм ползвала такива кремове/нямам им вяра Naughty/,но мои приятелки са ползвали и не са усетили някакъв ефект Thinking
   Както и не вярвам/и съдя по себе си този път/,че с епилатора/да не говорим пък като рекламират и депилаторите/, краката "остават гладки до 4 седмици" Crazy Laughing
   При мен окосмяването намаля единствено с бременността Mr. Green

# 13
  • Мнения: 133
Kerapil на LED не е ли срещу врастване на космите в кожата?

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Kerapil на LED не е ли срещу врастване на космите в кожата?

И забавял разстежа. За врастване също не действа!!!

Общи условия

Активация на акаунт