За микровълновите-с електроника или механични?

  • 6 493
  • 35
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 465
Ще си купуваме микровълнова,че старата се повреди.
Не знам обаче каква да е с електроника или механична, с грил или без.
Ще съм благодарна ако ме посъветвате нещо. Peace

# 1
  • Мнения: 1 045
Нашата е с електроника нямам оплаквания от това!!!
И грил си имаме, но сме го ползвали един - два пъти за принцеси- не върши особена работа и не се ползва често!!! Ако трябва да купуваме нова не бих държала на това!!!
Дано съм ти била полезна!

# 2
  • Мнения: 5 475
Електронна и с грил!  Peace

# 3
  • Мнения: 1 328
Грила на старата не го ползвахме изобщо. Електронна - да Simple Smile

# 4
  • Мнения: 483
Все едно и аз питам!
На мен ми препоръчаха да е с грил за да може да прави коричка, иначе сандвичите ставали като варени = не ставали!
И ми препоръчаха да е с функция размразяване!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
С електроника и грил. Все пак това са си екстри, от които няма смисъл да се отказваш.
Все едно и аз питам!
На мен ми препоръчаха да е с грил за да може да прави коричка, иначе сандвичите ставали като варени = не ставали!
И ми препоръчаха да е с функция размразяване!
сандвичите ставали като варени = не ставали!
Да, наистина сандвичи в микровълновата не може да се пекат. Виж, ако има грил, тогава стават, като от скаричките за сандвичи, така че грила си е едно предимство.

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 15:06 от Lara

# 6
  • Мнения: 1 028
Цитат
Да, наистина сандвичи в микровълновата не може да се пекат. Виж, ако има грил, тогава стават, като от скаричките за сандвичи, така че грила си е едно предимство.
И ние по тая причина сега ще продаваме старата,която не е толкова стара и си е селектроника,ама с грил искам,няма да трупам 100 електроуреда я,пък даже гледах една и с вграден тостер,в "Метро" май беше.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 271
Цитат
Да, наистина сандвичи в микровълновата не може да се пекат. Виж, ако има грил, тогава стават, като от скаричките за сандвичи, така че грила си е едно предимство.
И ние по тая причина сега ще продаваме старата,която не е толкова стара и си е селектроника,ама с грил искам,няма да трупам 100 електроуреда я,пък даже гледах една и с вграден тостер,в "Метро" май беше.
Да, няма да сбъркате! Аз съжалявам, че не си взехме и с тостер (имаше като нашия модел, но с вграден тостер). И без това все ми е тясна кухнята, защо да не си спестя място и да не си купувам комбинирани уреди?!?

# 8
  • Мнения: 545
И нашата е електронна и с грил. Грила съм го ползвала само веднъж-"пекох" кюфтета - добре станаха, но ги обръщах през 5-6 минути. Тези дни ще пробвам да видя как стават принцесите.

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Нашата е с електроника нямам оплаквания от това!!!
И грил си имаме, но сме го ползвали един - два пъти за принцеси- не върши особена работа и не се ползва често!!! Ако трябва да купуваме нова не бих държала на това!!!


И ние така. Ако сега купувах МВ, нямаше да гледам за грила-на скарата сандвичите стават двойно по-бързо.

....
И ми препоръчаха да е с функция размразяване!

Че то има ли без такава функция?

# 10
  • Мнения: 6 167
МИкровълновата е с електроника, т.е имам си дисплейче, нагласям си всичко от там
Грил май нямаме или не съм го ползвала.
Като цяло ми е все едно каква ще е  микровълновата, стига да затопля много и бързо Peace

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да изпреваря Шани, че сигурно и е писнало да го повтаря, щото поне 10 пъти съм го чела - никакъв грил !
Е,моята е с грил,ама щото е купена преди да прочета това. Не го ползвам почти никога- бавно запича, по-лесно ми е на парти-грила .
За електрониката също съм чела-колкото по-малко електроника, толкова по-евтин евентуален ремонт.

# 12
  • Мнения: 1 616
За електрониката също съм чела-колкото по-малко електроника, толкова по-евтин евентуален ремонт.

Когато си купувахме МВ, също ни убеждаваха, че по-добре механична, защото за електрониката по-трудно и по-скъпо се ремонтира. В крайна сметка си взехме с електроника и без грил - доволни сме.

# 13
Нашата е една със шесто чувство (голяма дивотия!) и с грил, който обаче според мен е бавен и не съм го ползвала никак много... Thinking
Мисля, че много функции за безмислени. Иначе ми харесва, че печката е хубава и висок клас, но ни е подарък, иначе може би нямаше да вземем такава.
Реално я ползваме за притопляне и размразяване само и всички електроники и грилове са ни ненужни.
Както си прецените, аз мисля, че и механична си е ОК.   bouquet

# 14
  • Мнения: 7 474
Имах механична, но я смених с електронна с грил. Причината е, че не топлеше за по-малко от  1 минута, а с електронната можеш да топлиш колкото искаш секунди. Грила го ползвам за сандвичи, рядко , но върши работа.

Общи условия

Активация на акаунт